Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24355
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahojky všem. Renčo tak jsem si přečetla příspěvky. Opět jste obě Libě vysvětlily a je se jen přidávám a zkuste Libo nad tím popřemýšlet?

Jinak jak se máš? Ja mam prostě to stejné co vy dvě. Už jsem s tim i smířená. Holt se jednou za čvrt roku napiju a ožeru se,ale dobrý je že budu opatrnější abych to dno nemusela poznat.

Renčo dáš mi na sebe kontakt?
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24357
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Pani Libo. Jen se Vás zeptám byla jste někdy v zahraniči viděla jste jak pijí naší sousedé v Německu?ja tam pracuji 13let a pul roku jsem žila v Holansku.

Jak německu tak i v Holansku. Takhle nepijí a ani to neumí a za druhé to nikde netolerují. Jak v restauracích a nikdo tam nesedí a nevypije deset piv za večer. Neříkám, že tam nejsou alkači. Samozřejně jsou, ale po restauracích nevidíte žádný ožralý. Jsou disciplinovaný a pokud si tam dáte víc než je přípustné. Okolí na vás kouká jak na magora až se sama citíte hodně špatně.

V Holansku jsem zažila. Byli jsme tam česká partička a kluci ty si uměli dát piv češi ty to umí. V jedné restauraci když už jim přinesli 6 pivo tak už se obsluha netvářila nějak radostně. Při desatém chtěli ať už zaplatíme a řekli to velice slušně. Neobsluhují podnapilé zakazníci. To nebyli ožralý jak kolikrát se to vidí v našich hospodách. Tak jsme odešli a že pujdeme do jiné v Den Hagu. Byli jsme už asi ve čvrté a nikde nám nechtěli nalít až v paté a to nám rovnou řekli jen jedno. Pak jsme šli na diskotéku a tam nás taky nepustili, že máme upito. Tam se nemáte nikde šanci ožrat jak u nás nikde na veřejných místech. Velké pokuty za pití na ulici a tam taky ožralý nevidíte nikde na veřejnosti.

Tam jen na soukromých akcích ale stejně ty lidi se neznemožní na veřejnosti. Jsou už k tomu tak vychovávaný a mají převážně populaci konzumeskou a podstatně meně alkoholiku. O to se stará hlavně společnost a mají renome na veřejnosti a až tak vychváme naší generaci tak bude i míň případu alkoholiku. My tuto skutečnost zdědili z doby minulého režimu a po revoluční dobou.

V tomhletom můžete i vy podnikout a snažit vylepšit život příští generaci a nedědit po nás návyky, když ve světě to nikde nedovolují.

O Americe Vám ani nebudu vyprávět. Jaké tam máte postihy za opilství na veřejných místech. Ty tresty až nesmyslný.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24359
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Anno. Tento příspěvek je i pro mne přínosem.

On alkohol sám osobě neškodí v malých dávkách je lek. Máte pravdu. Je to pozůstatek minulého režimu. Všude se pilo. Výčepní nalívají i těm co jsou už ve stavu kdy mají dost. To bylo a je. Pokud platí a dobře. Proč by mu neměli nalít.

Souhlasím s tím. Je to věc nás naši společnosti. Jak si vychováme své děti ale i společnost jak se na všem podilí a jaké zákony by měli být v této problematice změneny.
kalas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24362
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Souhlasím, je to dobré, výchova, prevence, to tu chybí.Jenže my žijeme tady.Alkoholici jsou všude, ze všech vrstev společnosti, ale venku, na západě méně, než u nás, v Rusku.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24375
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24378
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jezdíme po školách, učilištích, já pojedu už po druhé do kriminálu...Dřív mně zaskočilo, kolik těch dětí, mladistvých už má propito dost alkoholu, ale je jich víc, které trpí s rodiči alkoholiky.Ale alkoholismus "není" tak zase velký problém, horší jsou drogy-tak to slyším od některých ředitelů.Alkoholismus i AA jsou pořád tabu v ČR.Lepší se to, ale pomalu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24383
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24387
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jo, kočko, tak na to nemám sílu!Ze Západu sem přišlo hodně věcí, opičíme se podle nich, přirovnáváme se k nim, ale něco přehlížíme.A vláda?Kde by brala peníze?Cigarety a alkohol jim zásobují kasu.Ubylo by také spousta nemocí, tragedií, bouraček, hlavou zeď nelze prorazit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24393
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24396
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Každý kto pije - pije preto, že chce! A chce to sám, vyviera/pramení to z neho samého! Vyvolať aj zrušiť si to dokáže každý sám v sebe a za seba. Mám slobodnú vôľu a žijem v demokracii(?)... Každý zásah do slobôd a práv jednotlivca je márny, ak TO nie je s jeho súhlasom!

Aktívnu prevenciu závislostí dokážu konštruktívne riešiť ministerstvá zdravotníctva, kultúry a školstva, cirkvi, atď. ... ale najmä voliči v referende!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter