Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...3456789...18
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24034
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renato,netušíš, kolik silných lidí bojují s alkoholem, potřebují pomoc, a já doporučuji AA, protože mně pomohli, mám to ověřené.Kdyby mně pomohlo dělat stojky, doporučím zase to.Měla jsi asi víc štěstí, přestala jsi pít včas.Přeji ti to.Možná tobě by AA také pomohli, našla by jsi ten srdečný smích.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24036
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24037
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24038
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Znám lidi, kterým AA nepomohli, hledali jinou cestu, doufám, že ji našli.Ale je jich málo, áčka jsou vlastně pro alkoholiky, ne, pro jinak nemocné, i když k nám chodí i feťáci, závislí na lécích, gembleři.Nikdo se nesvěří lékaři, terapeutovi tak, jako stejně nemocnému člověku, protože ví, že mu ten druhý rozumí, chápe ho.Každý si to může zkusit.Pomohli už tisícům alkoholiků, jsou všude ve světě vážení, dr.Nešpor tvrdí, že by zasloužili Nobelovu cenu.Jenom u nás furt jaksi jsou podezíraný, jsou zadarmo, což je divné, "znalci" je označují za sektu.....já jim vděčím za život.Letos bude sjezd AAČR na Hluboké, stačí tam zajet, slyšet ten smích, cítit tu pozitivní energii, to je zážitek!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24042
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24043
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Pravidla by měly být všude, v každém spolku rybářů.....jinak by byl chaos, u alkoholiků úplně největší.Neberu ti tvůj názor, sekty nesnáším.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24045
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24046
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Už asi taková jsem, důležité pro mně je,že už i z této diskuze jsem pomohla pár lidem, nepijí a drží se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24048
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24049
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj prosím je tady někdo? Potřebuju pomoc.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter