Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...45678910...18
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24050
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jsem nad ti pomohu""
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24051
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renato plně s tebou souhlasím.
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24052
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj Market, děkuju. Nevím jak začít, je mi teprve 32 a alkohol mi dělá potíže. Ne že bych sama pila doma, ale mívám okna, kdy se pak dozvídám, že jsem dělala hrozné věci. Sedím tady a brečím. Jsem v tom sama.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24053
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Sama vím že s alkoholem mám problém, ale nikdy jsem si nepřiznala, že jsem alkoholik, je mi z toho smutno.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24054
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Všichni mí kamarádi se scházejí na pivu, všechny akce se točí kolem alkoholu, jenom já to nezvládám. Všichni jsou v pohodě. Dneska mi úplně z obliga kamarád řekl, že jestli alkohol nezvládám, tak ať nepiju. Sama to vím.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24055
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Vím, že mi tady napíšete tak prostě nepij. Ale je něco mezi tím, nějaká psychická podpora? Asi ne že, prostě nepij.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24056
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jani ono to se srašně blbě poslouchá co si kde dělala. No jo no...? To už neovlivníš co bylo. Jenže mužeš ovlivnit co bude. Pokud citíš? Alkohol Ti činí problémy. Tak na chvíli vysaď a uviďíš jak na tom budeš!

Přestaň se opíjet do bezvědomí. Čím víc piješ a ve velkém tak okna jsou.

Nebo se objednej na psychiatrii a popovídej si s ním o svém problému. Jasný je a sama přicházíš na to že problém máš. Tak ho zřejmě máš.
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24057
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jo máš pravdu, musím se někde objednat, sama to nezládnu. Jen všichni ti psychiatři to berou jak na běžícím pásu, ty nemáš až takový problém, tak ahoj. Ale co za chvíli možná bude, nebo už je. Tady to není až tak osobní, že bychom si vyměňovaly "zážitky" že.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24058
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Je vždyt můžeš říci co chceš. Nemysli si že lékaři to odbývají. Mě osobně poholi abych pochopila jaký problém mám. Byl to alkoholička a to já si vůbec nechtěla připustit. Po čase jsem pochopila s jakým problémem a jasný je a musím přestat pít. Ja nevím co tobě mam říci. Ja nevím jestli jsi alkoholička nebo z něčeho trápíš a řešíš to pitím nadměrným.

U obojí by bylo dobrý přestat pít a sama si odpovědet. S čím ty máš problém. To víš ty co se s tebou děje?
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24059
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Je toho hodně. Dneska už půjdu spát, zítra musím vstávat do práce. Zkusím napsat zítra. Děkuju, je fajn, že tohle existuje. Dobrou noc.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter