Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#4937
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
držím ti palce a v kľude ťa aj poľutujem (ja sa tiež stále ľutujem , lebo ťa čaká ťažká drina, ale musíš lebo možno príde aj konečná. Ten liek máš proti epilepsii?
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4971
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Andreo a k čemu (proč) jsi používala ten rivotril?
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4972
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Již 10 neuvěřitelných let jej používám na panické a úzkostné stavy.Nic moc. Vím, že je to návykové.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4973
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
anderej to je hodne nahrane rivotril a alkohol, jak jsi na tom? uz jsi zacala brat antabus, drzim palec do dalky...drz se holka
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4974
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Špatně,
ve čtvrtek jsem pro antabus nemohla - výuka do půl 4. a v ambulanci měli jen do dvou.Což jsem při sezení nevěděla.Požírá mě to,jako by to vědělo, že s tím chci skončit.je mi zle, bolí mě celé tělo,hlava, nohy, připadám si jako ve zlém snu.V noci se budím zpocená, pálí mě na prsou, strašlivé sny.Zdá se mi,že to nevydržím.Že to zase nezládnu.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4979
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
andrej je to tezke ale ne nemozne, prejde to a bude lip, drz se a pis jak jsi na tom..a pijes? nebo to jsou abstinencni priznaky? hlavne to asi doktorum sdel, ze pijes a beres rivotril...neb to neni fakt sranda spolu..mozna by nebylo zle si jit i lehnout na detox na par dni...to je strasny mix co mas v tele... uf...rekla jsi jim pravdu??
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4990
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, mam kamarada, který měl jednu dobu dost problému a rešil to tím, že skoro každý den pil...trvalo to tak pár měsíců (cca 2), potom mu někdo pomohl trochu se z toho dostat(nepil 2 měsíce), ale stejně si myslím, že teď pořád pije víc než je zdrávo, jenže si to nechce přiznat a nepřijde mu to nijak špatné. A lituje toho předchozího období, kdy hodně pil. Jak mu mám teď pomoct? Myslíte, že už má náběh na alkoholismus?
Potřebuju něčí názor

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4992
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Psychiatr to ví, on mi předepisoval rivotril. A ano, varoval mě před touto kombinací, jenže člověk jako já si nedá říct. i za cenu šílených stavů. Piju.Léky budu mít až ve čtvrtek-za hodinu k nám syn vezmě jeho dívku na oběd a já mám v hlavě. Je mi ze mě zle.Ať to proboha skončí.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5014
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Myslela jsem na Vás, Andreo, včera z Vašeho psaní zněla taková beznaděj, snad vše dobře dopadlo. Musí Vás to nakopnout k tomu, že už musíte vše řešit co nejrychĺeji, zajděte pro antabus v pondělí. proč to odkládat na čtvrtek !!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5085
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
a jak to máš s tím rivotrilem? to ho přímo kombinuješ s alkoholem? nebo jak to děláš, že z toho máš takový šílený stavy?
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter