Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#5091
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Nebudu lhát, když je mi je zle, protože jsem na tom psychicky špatně, už několik let, na to sama užívám rivotril, ale samozřejmě je na předpis, dřív mi bylo hned líp, uklidnila jsem se, žádné nervy, ale poslední měsíce mi to stejně nepomáhá.Špatně usínám, jak jsem psala, pálení a bušení na prsou, bolest hlavy, a to člověk není opilý, ale je mu, jako by se měl zbláznit....Nemůžete dýchat,každý den si říkáte-nádech,výdech...Což jste dřív nemuseli...Už vím, že jde o paniku,ale to je jedno, ty stavy jsou šílený,jenže stejně jdu a s pláčem nakoupím -řeknu to hnusně- to nový.Je mi ze mě zle. Ale je to tak, že v práci nemůžete fungovat, víte, že si ubližujete, že vás to ničí, máte strach z rakoviny, protože mě bolí ledviny, játra, bolí mě nohy, ruce,mám křeče do nohou, kašlu každé ráno a každé ráno si říkám, proč?Jdu do práce a i doma si říkám, dnes bude jiný den, sport, na všechno se vykašlu,neříkám,že to nejde, jsem slabá.Je to horší, chci, abyste to věděli všichni, kteří si myslíte, že je to pohoda, ale není, po několika letech Vás to sežere úplně, Bude to chtít víc....A vy pro to uděláte cokoliv , budete lhát, nejbližším, budete fyzicky a psychicky trpět, ale jste sobci, nějak to dopadne...Že v noci vás bolí celá duše, třesete se, pláčete, nemůžete dýchat, to je na nic, druhý den to uděláte znovu.A paradox? když jsem na tom byla nejhůře a po dvou letech navštívila psychiatra , vyděšená, tak se člověk chytne malého stébla- člověk by raději pil vodku, není tak cítit...-to říkal lékař-A co udělám,piju vodku, 14 dní. Pro antabus nemůžu, mám delší dobu než lékař, ale pokud o tom přemýšlím, jsou to jen výmluvy, jak si jen dopřát. Silné, ale ten, kdo to zná, pravdivé..Mám strach, mám strach, že umřu, ne ty bolesti, nohou,rukou, asi jater a ledvin, je poslední...Ale takovýhle člověk je sobec.Radši si jeden užít, i kdybych se měla protrápit celou noc psychickou bolestí, ale druhý den je lepší. NEDĚLEJTE TO, NIKDY, JE TO ZABIJÁK, JEN SI TO BERE, NIKDY NEDÁVÁ, neskončete jako já...Přiznám se, že mám strach, z léčby, ale je to ak šílený, a má to taková spád poslední dny, že musím.Nepijte, pořád si myslíte, že je to fanj,ale jednou je Vám to jediný přítel, který Vás přemůže.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5092
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
andrejko vzdyt vy se zabijite...je to umirani za ziva...delejte neco,ale rychle...vzdyt mate deti,zivot muze byt i krasny...zvladli to jini zvladnete taky,bezte si lehnout do nemocnice, na nejaky detox...proboha zeno...uz si tak strasne neublizujte!!!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5093
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
Máte pravdu.ale už se nelituji.Jsem jen sobec, který to potřebuje.Nikdo se mnou nemluví, jsem sama,hledám v sobě zbytky sil, abych byla jako dřív, ale přiznám, tohle je během dne pohodlnější a v noci útrpné, jak Jekyll a Hyde.a konečně, proč nejít do léčebny? z čeho mám takový strach? Trpím úzkostnými depresemi, dost silnými,ale to nejhorší, čeho se bojím, že by za mnou nepřišli.To vím.Takhle to pořád vypadá, i když hrozně, tak jsem tady, ale nikdo slovo alkoholik nechce říct nahlas.děti se za mě budou stydět.ano, mám strach ze samoty, i když jsem teď taky vlastně sama.Ale kdykoliv můžu dceru obejmout, zatím...
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5094
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
andrejko deti vas podpori,milujou vas, deti mamu maji proste rady a budou stastne kdyz budete zdrava, alkohol a prasky jsou zli a nebezpecni partneri...jenom vas motaji do svych siti, berou a nic nedavaji, uz jste si v tom pekle pobyla, tak vystupte...jde to a muzete byt slaba a muzete si nechat pomoc, je to nemoc,tezka a dozivotni, taky vas muze odvezt rychla a bude to, neni na co cekat, ale je to na vas,jenom vy se muzete rozhodnout, a ti co vas maji radi vas podpori. ti co ne za to nestoji a super ze se jiz nelitujete..tak do toho sakra slapnete..je za 5 min 12
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5097
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 11 měsíce  
A co když se děti nyní stydí za opilou mámu, což asi jo, ale pak ocení Tvou snahu, ujišťuji Tě, že ví už dost o alkoholismu, a budeš se divit, jak se oni budou hezky chovat.Určitě nalezneš klid na duši, změní se ti život k lepšímu, budeš střízlivá!!!Uháněj do léčebny co nejdřív, nevymlouvej se, lžeš sama sobě, dělají to všichni alkoholici!Nic neriskuješ, jen se ničíš úspěšně víc a víc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5171
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
Včera jsem konečně poprvé vypila rozpuštěný antabus-pod dohledem.nešlo to jinek, ale to mě ani tak netrápí.Mám hrozný strach o své zdraví, což jsem doktorovi včera řekla, bolesti pod žebry-játra?Takže se mě zeptal, jestli chci udělat testy, před chvílí jsem se vrátila z odběrů, výsledky budou odpoledne, on je tam jen do jedné, snad už to bude vědět.nedokážete si představit, co teď prožívám, jak se bojím výsledků. Ale nechci už žít v nejistotě.Držte mi palce.
Andrea
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5172
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
skús na to nemyslieť. a keby aj, existujú lieky a diéta. S tou si začala.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5173
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
Andreo, udělala jsi podstatný krok, výsledky jaterních testů budeš mít asi zvýšené. To se stane i mírným konzumentům po větší pijatice. Játra totiž okamžitě reagují a odbourávání alkoholu má vliv na zvýšené hodnoty transamináz. Záleží na tom, v jakém poměru budou a jestli je zvýšené GMT/ což je znak pro alkoholika /To posoudí lékař. Ale játra mají obrovskou schopnost regenerace a uvidíš, i kdybys měla testy zvýšené ,jak rychle se dokážou hodnoty vrátit do normálu.Samozřejmostí je přísná abstinence a dieta pokud možno bez tuku, aby se nezatěžovaly.vím to, v laborce pracuju. Tak dej vědět, jak jsi na tom a držím palce, ať jsou výsledky co nejlepší.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5174
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
tak hura andrejko, prvni krok za vama a drzte se, zdravi se upravi, hlavne nepit a zacit zas byt clovekem,decka budou stastne a hrde, ze zas maji strizlivou mamu, drzim palec a referujte
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5176
Re: Jak to začalo.... Před 12 rok, 10 měsíce  
Díky Andrej za dobrou zprávu!!Drž se, zvládneš to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter