Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#2746
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Andredo38, já si myslím, že by jsi měla zajít k psychiatrovi a promluvit si s ním o tom, co tě trápí, pomůže ti, bude hledat tu příčinu pití, tak jak si to ty přeješ! neváhej a vyraž k němu, mě taky ohromně pomohl, "už" 5 měsíců nepiju, protože to nepotřebuju.
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2755
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Ráda bych toto své forum smazala, viděla ho nechtěně dcera.ALe nevím, jak na to.
Dnes je pro mě den D,tak mi držte palce.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2777
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Palce Ti držím, tak snad to dopadlo dobře !!!!
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2778
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andreo38,vypadá to, že se věc která sem patří pohnula pro Vás správným směrem, bylo by škoda, kdyby toto fórum přišlo o Vaše příspěvky (jsou anonymní),nezůstalo by jen u tématu tohoto vlákna: ,,jak to začalo,, mělo by pokračování...., ale je to samozřejmě na Vás a dceři, také na Vás myslím a fandím.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2779
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoooj Květuško,Libuško,Falado a ostatní přispěvatelé.Byla jsem ted dlouho bez počítače/umřel/.Jsem moc ráda Květuš a Libuš že jste pořád velkým přínosem pro tyto stránky.První co bylo když mě zprovoznili,že jsem zabrousila sem.Já jsem v pohodě,další oslavy proběhly bez úhony/napití se/činí mi to stále menší a menší problémy.Jsou to"už"!2roky bez recidivy a bez relapsu.Mám velkou radost z těch co se drží i Vaším přičiněním,těm co se snaží a nedaří se přeju vytrvat a doufat,že se to povede.Zdravím Vás holky zlatý a těším se na Vás. HODNĚ ŠTĚSTÍ DO NOVÝHO A ABSTINENCI ZDAR!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2782
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Abstinenci zdar, Iviku, už jsem si říkala, co s Tebou je.Mám k této diskuzi srdečný vztah, jste taková moje další rodina.Je dobře, že nikdo tady neprudí, že to tu funfuje, každá dobrá zpráva nakopne ty naše nováčky tady.Mají motivaci, vidí, že to lze dokázat.2 roky je už kus hezkého života, určitě bys ty střízlivé dny neměnila s propitýma.Ten klídek, pohodička, to je bohatství!A tu sílu, co máme.Byla jsem na Silvestra v hospodě, koupila jsem si na pití nějakou hogo fogo limonádu, limetkovou, zelenou, pěknej humus, ale bavila jsem se, zpívala, smála se, spousta lidí mně říkalo, že není možné bez alkoholu se takto bavit, že mám jistě v té limošce nějaký alkohol, nebo marihuanu..klidně jsem jim nabízela, aby testovali, a bylo mně jich líto!Není to smutné?Nepiju a směju se, jsem podezřelá!Domů jsem šla se zpěvem, 2x jsem sebou majzla na zem,pěkně to klouzalo,a to teda jako nalitá jsem vypadala, nebyla jsem se, bylo to bezva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2831
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj milá Ivanko - Ivliku

moc tě zdravím takhle na dálku, dva roky jsou dlouhá doba určitě máš spoustu zálib, milých i méně milých povinností co přináší střízlivý život,jsi mě blízská, máš cosi vzácného i když jsem tě osobně nepoznala.

Takže se tu čas od času budem vídat při fandění ostatním, kteří už mají dost těch problému co nekontrolované a problémové pití přináší.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2834
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni,
teď právě počítám účty ,co mi to vše sebralo. Tak za prvé, vydržela jsem jen 3 dny, protože přijeli příbuzní ze Slovenska na 9 dní- takže šílená smršť. Ale to jsou stejně jen výmluvy.A pak, hrozná klasika.Předsevzetí pěkné, ale abych ho dodržela, horší, momentálně mám zbytek rodiny na večeři, ani mě manžel nepozval, nevím, proč, tedy tuším, ale před dětmi bych to neventilovala.
Co se týká mě, tak jsem v úplném zajetí příznaků, které se dostavily během pár dnů- křeče v nohou, rukách, brnění prstů, v noci se budím,nemohu pořádně dýchat, panika , hrůza...Kdo nezažil, nepochopí. ale raději nezažít.Nakoupila jsem si vitamíny- magnézium, vápník, b-komplex.Nevydržela jsem to( nepít), a stydím se za sebe. Domů přicházím s pláčem, ale tak,aby to nikdo neviděl.Že jsem pro sebe zase selhala.Předsevzetí je pěkná věc, ale potřebuji k tomu někoho dalšího. K lékaři jít nehchci, i když ty mé potíže...
Zapřísáhla jsem se, že sem již nebudu psát, protože jsem se za to styděla, ale pokud člověk neví, kudy kam, co jiného mu zbývá...
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2835
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Fandím Vám a věřím, že i mně se to povede.Ale momentálně nemám nikoho kromě sebe, kdo by s tím mohl něco udělat.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2836
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andrejko, nestyď se sem psát, nikdo se Ti nevysměje, jen se Ti budou lidi snažit pomoc.Stane se, napila jsi se, nevadí, začínáš znova a to je důležité!Jdeš do toho znovu, co bylo, už se stalo, nezměníš to, mysli na to, co je a bude!!Hlavně se nestyď, proč?Bude jen lépe, určitě!Nejsi jistě sama!Co my? Zavolej mě, jestli chceš, 724 978 049.Pokecáme.Usměj se, vydrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter