Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#2837
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Andrejka, hlavu hore, bude lepsie
myslim ze teraz je podstatne to ze mate velku snahu dat si zivot do poriadku. Drzim vam palce.
Liba, Vy ste poklad, tolko povzbudivych a pozitivnych rad davate.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2839
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Adrejka, neda mi to
boli ma to co prezivas, tiez som si prezila svoje, dokazem pochopit, viem ako vie srdiecko boliet
pis prosim ta, snad ti dokazeme trosku pomoct, aspon sa vyrozpravas, moja, mam pocit ze mas toho v sebe vela, co ma ist von
Urcite by ti pomoholo psycholog,kym k nemu pojdes, pis aspon sem co ta boli, mam pocit, ze ti to pomoze naformulovat tvoje problemy, co ta najviac trapi.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2842
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Milá Andrejko,
i když to teď nevyšlo, nevadí důležité je, že to stále chcete, když za tím půjdete dál určitě se zadaří, nezůstávejte sama, nebojte se odborníků, kteří by vám pomohli najít správný konec zamotaného klubíčka....
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2849
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andrejko,neházejte flintu do žita,nejste slaboch,jen ten chlast je silnější,nebojujte s ním,nemůžete vyhrát,chce to ho ignorovat,ale sama to těžko zvládnete,sám člověk nezmůže nic.Určitě zavolejte Libušce,je to taková dobrá víla a věřím,že Vás nasměruje.Nechtějte s tou chobotnicí být sama,zadusí Vás. :)Zvládnete to věřte si.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2879
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Skončila mi pracovní doba.Manžel byl týden pryč a místo, abych se věnovala dětem, všechno jsem zkazila.PO šíleném včerejšku, kdy i dcera odmítla spát vedle mě, protože" tam něco smrdělo", den před tím to samé,...Měla jsem být každý večer se svými dětmi, a přitom jsem si lila tu věc do žil.Syn už mi nevěří, dnes jsem mu psala i dceři, je nemocná , sms, syn už mi nevěří, prý jsem to slibovala tolikrát, a nic z toho nebylo...A já mám už teď v hlavě.bojím se jít domů, že jsem zase zklamala, bože,kdy už tohle skončí?Co dětem řeknu, jak se mám tvářit, pláču tady v práci a vím,že domů musím,Zítra se manžel vrací. Co mu děti řeknou , jak se měly?pomozte!!!!
Andrea
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2880
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andrejo, měla jsi mě zavolat, než jsi šáhla po skleničce.Probrali bysme něco, třeba by jsi se nenapila.Co, jak Ti máme nyní my pomáhat?Prostě nejde smazat to, co děti řeknou, přestaň se litovat, manželovi se přiznej, jdi do léčebny,ale už začni na sobě makat.Děti se od Tebe odtahují, nedivím se jim, je jim hůř než Tobě, ony za nic nemůžou, trpí daleko víc,možná už Tě nenávidí, možná máš ještě šanci vše napravit,chápeš, že chlast je Ti milejší než rodina????jsi vážně nemocná, závislá.Zahráváš si, ztratíš brzy všechno.Vím, že jsi právě dotčená, uražená, ale je to tak, jak píšu, časem to uznáš.Zavolej sama do některé léčebny, požádej o pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2881
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Když s vámi je to Andrejko těžký,za ten týden jste mohla udělat kus práce a vy jste neudělala vůbec nic,Libušce jste nezavolala a přitom tady na stránkách je tolik rad a kontaktů,musíte se dokopat a něco začít podnikat,pláčem se to nespraví.Když rodina uvidí že se snažíte určitě Vás podpoří.Nebědujte a jednejte.Naštvěte se na sebe a vzhůru do toho!!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2882
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
taky jsem už chtěla napsat něco podobného...protože paní andrea tu zatím akorát předvedla svou slabou stránku, ještě není asi na tom dně /až jí opustí manžel a děti a přijde o bydlení/, pak si možná uvědomí, že by asi vážně s tim měla konečně něco dělat!

libo, byla jste na aa v té plzni? já jsem to nestihla kvuli škole ale dnes jsem byla u svého psychiatra a řekla jsem mu, že mám s alkoholem problém, tak mi doporučil psychoterapie u psychologa, tak jsem vážně ráda, protože cítím, že mi to pomůže, "jen tak" s někým o tom popovídat
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2883
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Movo, jsem ráda, že jsi si vzpomněla, jasně, že jsem tam byla.A Ty tam můžeš určitě zajít, zavolej Standu-775 914 812, řekni, že Tě posílám já, Liba.Poznáš sama, jaké to tam bude, věřím, že jistě bezva.Je to navíc léčba, pomáhá.Jen zajít, poslechnout si, nic za to nedáš, nemusíš tam chodit, stejně budeš.Poznáš dobré lidi, Standa je výborný.No, a na nějaké společné áčkařské akci se uvidíme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2884
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
děkuju za reakci pomáhá mi i tohle psaní, že na to někdo reaguje, nejsem v tom pak sama!
jen jestli bys/te /teď nevim jestli si tykáme?/ mohla napsat kdy a kde AA v plzni bývá?
poslední dobou se mi pořádně rozjely chlastový sny...zdávaj se mi od začátku abstinence, ale teď nově s tim rozdílem, že ve snech už alkohol neodmítám, ale piju, potají, aby to nikdo nevěděl a nikoho bych nezklamala..
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter