Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...567891011...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#2988
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
ahoj ralphe, tak podpora velika ode mne, ja se taky snazim
zit bez alkoholu neb mne to jiz opravdu nebavilo, to jak je to dokola a to jak to clovek vazne nema pod kontrolou, zjistila jsem ze mi alkohol uz nic noveho neprinese a to co mi daval - pocit uvolneni se ucim jinak,
tak se muzem navzajem podporovat a informovat, a ti anonymni alkoholici by asi byli dobri, ja tam kdysi byla jednou nakouknout a byla tam s nima opravdu velka sranda a jsou takovi ze vedi o co jde, neb to maji za sebou a byla tam i mlada parta
gambleru a ti byli taky prima, ja to mam ted nastavene ze kdyby to na me prislo, ta iluze ze prece jedno ....muzu...tak volam libe, pisu semo pomoc a mazu alkoholiky, ona ta podpora je vazne dulezita, neb hlava alkoholicka, co ta nevymysli, tak at ti je brzy lepe a podavej zpravy a muzes to probrat i s mamou ne? jak to je v tech rodinach opakovana zatez, temer vzdy, ze jo?
je tim chlastem prolezlo asi hodne lidi, rodin, fuj, pekny den
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2989
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj a díky moc za podporu Taky si myslím,že alkohol mi nic nového nepřinese naopak čím dál tím víc bere.Hodně se mi líbi teorie alkoholového kopce od Jarka Nohavicy,vystihl to naprosto přesně!Já třeba,když sem na nějaké akci,oslavě nebo tak a zrovna mám svoje období nepití a vidím ty lidi,jak se chovají ožralí,tak je mi z toho špatně a ještě víc mě to od toho alkoholu odrazuje,ale pak zase příjde ten čas,kdy přijde ta velká chut se napít,jen to nějak zvládnout no.Nestojí to za to potom ty kocoviny,propité peníze a ostudy.Ale asi je pravda,že v mladém kolektivu to je snad o to těžší odolat,když chlastá skoro úplně každý.Nedělá mi problém vydržet,třeba i celou noc do rána bez alkoholu.Jenže pak přijde období,kdy si myslím,že to mám pod kontrolou,že se jeden večer fajně připiju a druhý den už nic,ale vždy se to zvrhne v několika denní tah.......
ralph
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2990
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ralphe,nevím kde jsi slyšel,že AA prosazujou Boha,hlavní téma je abstinence a její zvládání.Každý to má nastavený jinak,jde o to vypovídat se a naslouchat druhým,jak to zvládají a jak se s tím vypořádávají.Vezmeš si pak z toho to svý ,co ti vyhovuje a co ti pomáhá abstinovat.Pravdou je že hodně léčených si myslí,že jim v tom pomohl bůh nebo že nad nimi stál nějaký anděl strážný.Ono je to jedno jak se to nazve,důležitý je přiznat si to a udělat ten krok.Není od věci mít na paměti přísloví"Víra tvá Tě uzdraví"
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3058
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Je tomu měsíc.Měsíc bez černé můry, která mě stejně pořád pronásleduje v mých snech.Ale alespoň se v noci nebudím, netrápí mě pálení na prsou. Manželství je ovšem definitivně pryč.Nedivím se.Nevím, jak bych mohla žít s někým, kdo tolik let má závislost a dělá ostudu na veřejnosti při různých akcích. Děti ho pak najdou v posteli, jak vyspává kocovinu. Ale stejně to hrozně bolí. Třeba to, jak si můj manžel otevře sám lahev vína, nenabídne mi, stejně bych teď odmítla, a demonstrativně? to do sebe láduje. Zítra jdu konečně po 14 dnech nemoci do práce.Můj cíl se soustředil na jediné.Nahradit tuto můru pravidelným cvičením, na to mám již kamarádku, správným stravováním, což se snažím dělat ten 1 měsíc a nepitvat se v minulosti. Ale upřímně mám strach, abych to zvládla.Aby mě to zase nepohltilo.Měsíc jsem vydržela tolikrát, i víc, ale s ním. Teď jsem na to sama.Život je ale světlejší, bavím se normálně s dětmi, ale chybí mi láska a pozornost...No, něco za něco.Děkuju dětem, že to se mnou ještě zkusily.
Andrea
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3060
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andreo, samozřejmě Vám přeju, at se daří, ale nějak se v tom neorientuju...před 14 dny jste prosila o radu, že jste selhala, že pijete,když byl manžel na služ. cestě, teď píšete, že měsíc nepijete. Ale co, hlavní je, jak se Vy cítíte a jak k tomu přistupujete.Hodně síly !
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3067
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andreo, nepiješ teprve 14 dní.A už si važ aspoň těch dětí, další zklamání Ti nemusí odpustit, tak mysli, co je pro Tebe vzácnější????!Bacha.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3075
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Ano, byl na služební cestě,asi jsem se špatně vyjádřila, nemusím se obhajovat.Vím, že jsem 1 měsíc čistá, což nic neznamená.Je to hrozně málo, ano, vážím si toho, že mě děti úplně neodkoply, hlavně syn. Z některých příspěvků ale cítím něco špatného a nevím,proč. Myslela jsem, že se na tomto fóru lidé podporují.A nepíší, co ti druzí udělali špatně...Tak nevím...
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3077
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
andrejko, samozřejmě, že se tu podporujeme, ale podporujeme se v abstinenci, ne v pití! takže pokud budeš dál pít, tak nás to přestane bavit tě podporovat, protože se staneš "ztraceným" případem!
proto se drž a mi budem držet tebe! sebelítost už tu byla, je na čase, aby nastoupila hrdost!
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3078
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
super mova, tak tudy ano, podporou ostatnich podporim sebe, dej vedet jak mas dale plan a andrejko drzte se
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3079
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
petratko milá, obvolala/obepsala jsem všechny kamarádky, leč žádná není v dosahu, tudíž si doobjednám knihy, co si teď objednávám, /ano, nakupování mě uklidňuje/, obleču se, vezmu krysáka a pujdu hezky na pohotovost psychiatrii. protože zejtra to nebude lepší ani pozejtří. a kdybych nešla k doktoru, vypiju tu flašku a to nechci.
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter