Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Nefungujici "web"
#28263
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Ked uz Jane, nikdy som nebola taka ozrala ako tvoja obdivovana Liba. A ja som tu aj vela ludom snazila poradit a aj to dost ludi ocenilo..A ked sme uz pri tych hadkach..preco u kazdej jednej si pritomna ty a Liba? Ja som sa do vacsiny ani nezapajala, ale vy dve ste nechybali ani pri jednej..Takze najprv si vyries ty svoje problemy a hladaj pomoc...Velmi by si to potrebovala..Je mi Vas dvoch naozaj velmi luto..
Kira

Téma bylo zamčeno.
 
#28264
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Já se domnívám, že Líba má hodně inteligentních fanoušků, kteří jsou však natolik inteligentní, aby se zdrželi těchto napadání a primitivismů, co tady jak říká Anna/Ariel - plkáte?

To jen primitiv Jane nedala na jejich rady a reaguje na primitivismy. Je to předmětem mého bádání, jestli, je možno vrátit matkám alkoholičkám do péče děti, když údajně nepijí.

K jakému docházím závěru je asi jasné;-)
Jane

Téma bylo zamčeno.
 
#28265
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Kiro, líto by Ti nás být nemělo. To je z psychologického hlediska špatný postoj. Tobě jako alkoholičce, by mohl velmi uškodit.
Můžeš vyjádřit soucit nad nešťastníkem, neb neví, co činí.
Máš kontakt na nějakého dobrého psychologa? Tak mu zavolej a popiš mu svoje pocity, třeba Ti pomůže
Jane

Téma bylo zamčeno.
 
#28266
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Jane, tak jak píšeš ty se psát na žádném fóru nemá. Dokud jsi nepřišla tak občas byl úlet, ale tadytohle co předvádíš je přehnané. Neuvědomuješ si to. Jsi vážně chorá. Je mi z tebe zle.
Alena

Téma bylo zamčeno.
 
#28267
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Alenko, ale mě je úplně jedno, že Ti je zle. Nemáš chlastat, pak by Ti bylo dobře.
Protože kdybys měla v pořádku psychiku, zle by Ti nebylo. Byla bys nad věcí. Takže s největší pravděpodobností je Ti zle z toho, že jsi si lokla víc než je u Tebe běžné.
Jane

Téma bylo zamčeno.
 
#28269
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Jane píše:
...Nehledejte viníka venku, je ve vás!

Rád pripomínam, že triezvenie má viac fáz, nielen konsolidáciu a úzdravu rozvráteného vnútorného prostredia tela ale aj emócií, psychiky a mysle.
Mnohí po vytriezvení/detoxikácii tela žijú naďalej uväznení v nemocných inštinktoch, emóciách, aj citoch, vzťahoch a myšlienkach.
Pokračujú, hoci už detoxikovaní, v predchádzajúcom -naučenom správaní, v stereotype opileckých emócií, vzťahov a úvah, pod vplyvom naučených nesprávnych spôsobov myslenia.

Práce so sebou majú síce ešte ako na rozostavanom kostole ale pyšne, nie hrdo, vytrubujú do sveta: *ako jednoducho - priam majstrovsky*, už všetko zvládli a vedia... ,keby *márna snaha a márnivosť* kvitla, aj v zime by mali Jar.

Prestaňte už konšpirovať a šermovať jazykmi a hľadajte konsenzus alebo mediátora...

(Inak príde 40-dňový lejak a vyplaví všetko Zlo z tohoto webu - na pijanov popršia prúdy derivátov a vína ale utopia sa v pivnej pene a chorej mysli!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#28270
Re: Nefungujici "web" Před 8 rok, 11 měsíce  
No,musim rici,ze to Libo s Tebou,za tu dobu,co to zde navstevuji,slo hodne z kopce,az to vedlo ke konci tohoto fora...Kira ma naprostou pravdu a tady se to sypalo uz kdysi a to jen proto,ze s Tebou nekteri nesouhlasili uz tehdy a Tobe se to nelibilo.Mozna jste s ,Karlem" meli dat do zahlavi webu,ze jedine spravne rady zde rozdavas ty a spravne jsou pouze tve postupy.Pak by k zadnym problemum nemuselo dochazet.Ja si ale ted vubec nejsem jista,zda administrator vi "nezavisle",proc se zde uz drive nekteri mazali...No,kazdopadne je tohoto webu skoda a pro mne je to z velke casti tva zasluha.Proste,nektere veci zase nepochopis ty a nejsi je schopna zvladnout...
anoine

Téma bylo zamčeno.
 
#28271
Re: Nefungujici "web" Před 8 rok, 11 měsíce  
Ja koncim...
anoine

Téma bylo zamčeno.
 
#28272
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Se vší úctou ke Karlovi, který mi byl vždycky sympatický: admin, co si fórum prohlíží jen sporadicky a zasahuje jen na výzvu (aspoň tak jsem pochopila, že to je, možná chybně), moc práce logicky nezvládne.

Jane napsala:
Všimla jsem si, že nikdo z vás ožralek nikomu nic neradil.

Jane, jestli jste si opravdu tohohle všimla, pak máte velmi výběrové vnímání. Zeptám se variantou klasické Líbiny otázky: kolika lidem jste poradila Vy?
alas

Téma bylo zamčeno.
 
#28273
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter