Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Nefungujici "web"
#28373
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Co je debilku, dlouho nespamuješ!? Onanuješ?
jojo

Téma bylo zamčeno.
 
#28375
Re: Nefungujici Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Téma bylo zamčeno.
 
#28916
Re: Nefungujici Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#30471
Re: Nefungujici "web" Před 8 rok, 7 měsíce  
Nevím, jestli mi někdo odpoví, když je tohle téma už delší dobu neaktivní... Průběžně jsem sem poslední roky nahlížela, moc nových příspěvků nepřibývalo, ale zase byly kvalitní - v podstatě jsem měla přečtenou celou diskuzi skrz naskrz. Pak jsem se zaregistrovala, samozřejmě zapomněla heslo a dlouho jsem tu nebyla. Teď pár dní píšu a koukám, co se tu děje. Dost mě šokovalo a zklamalo, že Liba je teď administrátorem diskuze. Nebo už zase není? Co to znamená, když píše "založte si svoji diskuzi"? Při vší úctě, Liba má můj obdiv za svou dlouhodobou abstinenci, mnohem delší než je moje, ale jako administrátora bych ji nikdy nezvolila. Sami vidíte, kam to došlo. (já když jsem otevřela fórum a u všech témat viděla "poslední příspěvek napsal Liba" tak jsem ani neměla chuť to číst). Znám ji ze sjezdů AA i osobně a je to sebestředná, netolerantní, necitlivá osoba. Asi bych neměla odvahu to tu napsat, kdybych neviděla, že už jste to tu nevycítili, jsem srab. Vím, že kvůli ní někteří áčkaři jezdili na mítinky raději do jiného města a teď tam dokonce vzniklo nějaké souběžné AA, které vede někdo jiný. Takže ani mezi samotnými členy AA není oblíbená - tak prosím neodsuzujte AA, tohle sdružení je v tom nevinně A ještě jsem se chtěla zeptat, co znamenají hvězdičky u některých profilů?
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#30472
Re: Nefungujici "web" Před 8 rok, 7 měsíce  
Jé, ty budeš dobrá áčkařka.Jasně, že v ČB jsou už dokonce 3 skupiny AA,konečně, uvažujeme i o skupině, co bude o víkendu.
Liba

Téma bylo zamčeno.
 
#30475
Re: Nefungujici "web" Před 8 rok, 7 měsíce  
taky vam pripada ze se liba chova tento rok moc divne a ze asi leje?
aa

Téma bylo zamčeno.
 
#30478
Re: Nefungujici Před 8 rok, 7 měsíce  
aa napsal:
taky vam pripada ze se liba chova tento rok moc divne a ze asi leje?

No jistěže, stačí ji někdy nachytat třeba telefonicky a vše je jasné aspoň teda mě, ale jestli se pletu, tak paní Líbo, promiňte, ale většinou se moc nepletu
Jája Pája

Téma bylo zamčeno.
 
#30480
Re: Nefungujici Před 8 rok, 7 měsíce  
Jája Pája, píše:...No jistěže, stačí ji někdy nachytat třeba telefonicky a vše je jasné aspoň teda mě,...

"Umíš diagnostikovat po telefonu, Jájo?"
To je revoluce v medicíně...

"Dej si to patentovat!"
(Honem natiskni vizitky,"a je to!")
[Paťo & Maťo alias Pat and Mat.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#30484
Re: Nefungujici Před 8 rok, 7 měsíce  
Jájo, i kdybych pila, no a?Nepiju, nemám důvod si kazit dobrou náladu, zahodit tolik let střízlivosti.Mysli si co chceš.
Liba

Téma bylo zamčeno.
 
#30488
Re: Nefungujici Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja napsal:
Jája Pája, píše:...No jistěže, stačí ji někdy nachytat třeba telefonicky a vše je jasné aspoň teda mě,...

"Umíš diagnostikovat po telefonu, Jájo?"
To je revoluce v medicíně...

"Dej si to patentovat!"
(Honem natiskni vizitky,"a je to!")
[Paťo & Maťo alias Pat and Mat.]


Mám to za ta léta vychytaný podle artikulace většinou velice dobře poznám když je ženská nalitá nebo není
Jája Pája

Téma bylo zamčeno.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter