Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Alkoholik.cz. Biblická Liba. Jane- její klony .
#28536
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#31220
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
Dobrý den. Jsem zklamán z těchto stránek, chodím číst pravidelně, ale Stopka to nevyřeší, promiňte mi já mám pocit, když selhala pí Liba a Ja tak nám AA nasadila někoho dalšího. Nemám rád to jejich prolínání do všech diskuzí tady, našich životů a náborování. Nic proti AA nemám ani proti Stopce, je sice trochu natvrdlá, ale každej sme ňákej, že...

Proč je tady pořád tato diskuze-
Alkoholik.cz. Biblická Liba. Jane- její klony . nevím proč se zbytečná vlákna nemažou? Proč se i jinde nesmazaly příspěvky a je tam napsáno jméno-Renata-Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze Otravuje to.

A stačilo by smazat jména uživatelů co psali např. pod Jane- stejně tam není nic hodnotného, nikdo nic neporadil, jenom výsměch a urážky, ani když píše pravá Jane. Nebaví mně se tím prodírat.

Neberte to zle, je to jen můj názor. Jen takový námět na další kroky. Už vám dám pokoj.
francek

Téma bylo zamčeno.
 
#31221
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
oprava...stačilo by smazat příspěvky co psali např....
Chápete že.
francek

Téma bylo zamčeno.
 
#31222
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
Tak se tím francku neprodirej a spust nějakou hodnotnou diskuzi. Zatím jsi se moc nepředvedl. Říkat o někom, koho všichni respektují, že je natvrdly, není zrovna to, co si lidé představí pod hodnotnou diskuzí.
Jane

Téma bylo zamčeno.
 
#31223
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
Francku, kritizuješ něco, co sám děláš.Tvůj příspěvek má hodnotu jakou?Co je to za přínosné téma?
Liba

Téma bylo zamčeno.
 
#31224
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
Stopka ještě nezačala a už jsou výhrady?Má vůbec tato diskuze ještě cenu?Někomu vadí vše, je úplně jedno, kdo píše a co píše.
Liba

Téma bylo zamčeno.
 
#31225
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
francek napsal:
Dobrý den. Jsem zklamán z těchto stránek, chodím číst pravidelně, ale Stopka to nevyřeší, promiňte mi já mám pocit, když selhala pí Liba a Ja tak nám AA nasadila někoho dalšího. Nemám rád to jejich prolínání do všech diskuzí tady, našich životů a náborování. Nic proti AA nemám ani proti Stopce, je sice trochu natvrdlá, ale každej sme ňákej, že...

Proč je tady pořád tato diskuze-
Alkoholik.cz. Biblická Liba. Jane- její klony . nevím proč se zbytečná vlákna nemažou? Proč se i jinde nesmazaly příspěvky a je tam napsáno jméno-Renata-Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze Otravuje to.

A stačilo by smazat jména uživatelů co psali např. pod Jane- stejně tam není nic hodnotného, nikdo nic neporadil, jenom výsměch a urážky, ani když píše pravá Jane. Nebaví mně se tím prodírat.

Neberte to zle, je to jen můj názor. Jen takový námět na další kroky. Už vám dám pokoj.

Zdravím,
tak nám AA nasadila někoho dalšího? Nerozumím, to jako mě? To je blbost. A navrhla jsem měsíc , zkušebně, tak co se může za měsíc tak extrémně zkazit? Proč pořád ty negativa, já chápu, že svět není peříčko, ale proč si to ještě více nezatížit sám sobě , nebo jiným...
Dospělo to tu do určitého bodu, ze kterého se dá i přesto, že byl negativní těžit a to smyslem, že víme jak nás vnímají ostatní a stylem, že co kdyby to co budu chtít příště vyjádřit mělo y mít jiný styl a i tak se dá vyjádřit. Jde říct co si myslím kultivovaně a srozumitelně.
Vulgarismus sem nepatří, s tím souhlasím, nesmyslně vlákno jako toto je jenom zbytek předešlé neshody , toho co bylo a mělo by jít pryč a začít jinak a nanovo. Tak jak když přestáváme chlastat, taky si vymeteme dům od chlastu a začínáme. Pokoušíme se, hledáme možnosti, pomoc, prostředky, sílu.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#31226
Re: co tady se dějě---- Před 8 rok, 6 měsíce  
Francku,
smazat jména uživatelů, blokovat...to je záležitost majitele webu.
Na druhou stranu i na nás je zda, když se někdo vyjádři vulgárně, tak budeme ho vtom podporovat at už tím, že ho budeme podpichovat , nebo nabádat že je to jeho vyjádřování vhodné. Nicméně si myslím, že to jsou právě ta negativa, ze kterých se dá odrazit a být jiný, Nebýt takový, stejný a když se mi něco nelíbí neoplácet stejným jednáním. Jde to jenom to chce nadhled a vtip. A myslím, že zde může být opět bezva diskuse, je to jenom na nás, že si nebudeme jitřit staré rány a vezmeme si z toho všeho jenom to co nás může udělat lepší a to myslím v komunikace zde. Nevracet se k tomu, nedohledávát,ale začít jinak. Ještě mě napadlo další řešení, že se můžeme po nějaké době střídat, to mě napadlo kvůli tomu, že mám ráda Platóna a jeho řešení určitých problémů.
I to je cesta.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Téma bylo zamčeno.
 
#31227
Re: Alkoholik.cz. Biblická Liba. Jane- její klony . Před 8 rok, 6 měsíce  
Jà bych spíš řekl, že zasloužilí diskutéři na tomto webu už nemají co říct....tak se to motá v kruhu vzájemného osočování....když sem přijde někdo nový, nikoho z nich nezajímá jeho příběh snad s vyjímkou Líby. Takže ti noví to vzdají. Přitom by to chtělo novou krev.....
Ed

Téma bylo zamčeno.
 
#31228
Re: Alkoholik.cz. Biblická Liba. Jane- její klony . Před 8 rok, 6 měsíce  
Spousta lidí má problém s alkoholem, psát budou, potřebují pomoc, jen ať tu už je klid.
Liba

Téma bylo zamčeno.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter