Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#37775
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj lidičky:)
Mám super náladu,dnešní návštěva super..Dokonce tam byl i jeho bratr.Už je přeložený z detoxu,v pondělí má službu v kuchyni.Pokud vše půjde tak jako teď,tak 9.10. bude doma na propustku na 12hod:))) malá má den na to narozeniny...Chlap se těší jak to oslavíme..a že bude s malou.zase ji napsal dopis..nádherný.Sestřička ,když nás pouštěla(byli jsme tam-já,jeho máma a bratr) říkala-ten váš je úžasný,hodný,milý a hlavně ukázněný...a nic mu tu nechybí..a když otevřela,tak venku čekala moje dcerka se sesřenicí,řekla..nic mu nechybí,kromě vás mladá paní a té princezny malé..No a malá mu dnes aspoň podala ruku(nesmí se vůbec mluvit z okna,natož toto)Dcerka moc spokojená,já taky..a náš TÁTA?Nejspíš se mu bude dnes dobře usínat...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37829
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Samé dobré zprávy, jen tak dále! A toho devátého by to mohlo vyjít, kluk má motivaci silnou .
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38870
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
lucikk8, jak to jde partnerovi v Bohnicich?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38871
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahojky všem...
partnerovi se daří dobře,ale stýská se mu.Vše tam zvládá,lékař chválí...sestřičky taky..a spolupacienti chválili i mě
Snad je to na dobré cestě.Čeká na přeložení na jiné odd a tam by mohla už i malá na návštěvu.Jediné,co nám zkazilo obou náladu je to,že měl mít v neděli propustku a udělal tam jeden přestupek(kouření na wc) tak uvidíme co a jak bude...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38938
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Vzdyt se tam kouri normalne na WC, tedy na tech u vychodu na zahradu, dokonce i na detoxu v 1.patre
Dole v prizemi jsou sestry haklive, kdyz si nekdo zapali na zadnich WC, to je pak pruser pro cely spodek.
Pritel jeste nema P3V? - muze na vychazky s terapeutem a hlavne na zahradu.
Otazka kolik za to dostal minusovych bodu, asi 1? Pokud po odecteni bodu za koureni na WC ma stale dostatek plusovych bodu, na propustku muze, co si tak matne vybavuji.
Jak dlouho tam uz je? Mi prijde ta vikendova propustka nejak brzo.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39144
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Michal napsal:
Vzdyt se tam kouri normalne na WC, tedy na tech u vychodu na zahradu, dokonce i na detoxu v 1.patre
Dole v prizemi jsou sestry haklive, kdyz si nekdo zapali na zadnich WC, to je pak pruser pro cely spodek.
Pritel jeste nema P3V? - muze na vychazky s terapeutem a hlavne na zahradu.
Otazka kolik za to dostal minusovych bodu, asi 1? Pokud po odecteni bodu za koureni na WC ma stale dostatek plusovych bodu, na propustku muze, co si tak matne vybavuji.
Jak dlouho tam uz je? Mi prijde ta vikendova propustka nejak brzo.



Ahoj.
Kdy jsi tam byl?Na detoxu v 1.patře se kouřit nesmí,je tam zákaz..ale sestry to tak nějak respektují...
V přízemí se také kouřit nesmí,pouze na zahradě a musí se požádat o puštění na zahradu..což se umožňuje párkrát za den..Jinak přítel měl P3V.Po načapání přišel o nějaké body,ale propustku dostal,hlavně ho ve středu přemístili na jiný pavilon(z detoxu 31)
Včera byl doma..Je P4 a je řádný pacient Na tomto pavilonu už kuřárnu mají a i zahradu více méně otevřenou čast...takže nebudou nějaké excesy
Včerejšek byl super jak dlouho ne...A jestli takový bude i když se vrátí bude to super..
Přijde Ti,že je na 12hod propustku po měsíci brzo?
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39165
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahoj, on uz je tam mesic? To to utika. Mesic na vychazky urcite nen malo. Tak jsou same dobre zpravy. Mimo detox muze chodit na daleko vice a casteji na ruzne zajmove krouzky, cvicit atop. Ja tak byl od 16.5. 2015. M
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39171
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
JJ měsíc..Celkem to uběhlo Jen ještě 2x tolik a bude doma.Bere to fakt vážně,tak jsem ráda.Včera nám bylo všem tak moc dobře..
Jsem si myslela,že na tom pavilonu co je teď to bude trochu volnější...moc to neni,ale jak jsi psal Michale,chodí do centr.terapie ..cvičit nesmí zatím(omezení kvůli játrům)Jinak se tam celkem nudí..co byl na detoxu(otevřeným)tak měli program až do večera..tady prý třeba do 14hod a pak nic...ale až bude moct chodit cvičit,tak to bude taky o něčem jiném ...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39181
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Tak to je fajn. Ja tam byl jen mesic (byla to chyba). Co si pamatuji, tak byla moznost koralky, kone, zahrada, prace v dilne se drevem, pleteni kosiku, keramika atp.
Co se tyce koureni na detoxu v prizemi, toleruji koureni na WC u vstupu na zahradu. Kontrolu provadely sestry jen v pripade, ze je nekdo necim nastval.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39225
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
"byla moznost koralky, kone..."
Jo, kořalky, asi nejaká alternatívna metóda.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter