Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...3456789...14
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#37203
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Možno som otravný s tými buchtami Lucka, ale to vieš, mi chlapi musíme držať spolu.
Najlepšie keď mu spraví to čo má najradšej. To zabralo napr. u mňa. Neviem ako u Vás, ale mi máme v nedeľu v nemocniciach suchú večeru. Takže niečo fajne bodne určite.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37204
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
takovou podporu mít, jdu se znovu léčit návštěvy denně, dobrůtky )))
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37205
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
já to chápu..taky že mu tam povezu hooodně buchet..Protože podle všeho..jen pár ,,vyvolených,, někdo navštěvuje..cca max 7 lidí má návštěvy..ostatní buď bydlí mimo Prahu,nebo to u nich dopadlo tak,že už nikoho nemají..Takže buchty určitě potěší i někoho jiného než mého chlapa..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37206
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Ladislav napsal:
takovou podporu mít, jdu se znovu léčit návštěvy denně, dobrůtky )))


To nééééé neříkej že by jsi se tam rád vrátil...Jo a návštěvy-budu moct zase až o víkendu..nebo pokud by mi vyšlo hlídání tak ve středu,ale to max na 20 minut..v jiné dny návštěvy nemají.pouze St a SO+Ne
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37207
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Luci ne zpět do blázince se rozhodně nechystám, abstinence je daleko lepší budoucnost, nežli odřeniny s asfaltu, okna a deprese z toho co kde člověk provedl. Nehledě pak na problémy doma s rodinou. Sama poznáš, že pokud to chlápek vydrží bude vám fajn, konečně i na domácí kase to poznáte.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37208
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
To jsem ráda že se nikam nechystáš )Bylo nám fajn když měl dobré dny,i měsíce..jezdili jsme po výletech,chodili na procházky,prostě když byla možnost,tak jsme byli někde pryč..ale pak..vždy to přišlo jak blesk z čistého nebe.a veškeré úspory tatam...a jak se mu zkracoval interval mezi pitím,bylo to jen o podezřívání a o strachu..a ano,oddychnou si i naše peněženky,ale to také až po nějaké době,protože stačil nasekat takových hloupostí...ale jednou bude dobře:)
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37228
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Je výborné že mu dávate podporu, ale osobne by som odporučil teraz keď už je pri zmysloch odtiaľ-potiaľ. Nebuďte k dispozícii vždy, nedoneste všetko čo chce a ešte viac, pokojne lucikk8 nejaký deň vynechaj a sprav si vlastný program, urob si nejakú radosť, zaslúžiš si to.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37267
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Žilinčan napsal:
Je výborné že mu dávate podporu, ale osobne by som odporučil teraz keď už je pri zmysloch odtiaľ-potiaľ. Nebuďte k dispozícii vždy, nedoneste všetko čo chce a ešte viac, pokojne lucikk8 nejaký deň vynechaj a sprav si vlastný program, urob si nejakú radosť, zaslúžiš si to.

S tím programem je to horší,protože jsem dlouhodobě v pracovní neschopnosti-jsem po operaci ruky a mám mizerně vycházky..ale i tak,půjdeme s malou do kina:)Tak vždy mu nedonesu to co chce..Dneska návštěva OK,další nevím kdy bude...nic mu ani neslibuji.Musím mít vždy hlídání,protože je tam zákaz do 18ti let..a taky ty vycházky..když jedu tam,nestihnu pak ostatní věci,jako třeba nakoupit atd..
Jen k té dnešní návštěvě..radosti až až že jsem přišla a přinesla buchty a ovoce:) a že dorazila i jeho maminka..Malou hlídal jeho bratr a viděl ji z okna..Zdálo by se vše ok,jak to tam krásně zvládá..a ono ouha..při odchodu slzy..jeho..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37269
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Luci,

tak buchtičky zabrali , to je fajn. Jeho slziček nelituj, jen si vzpomeň na krušné chvilky, když se ti zjevil přítel před očima zlitej jako doga. Mohlo to být i opačně, on vysmátý a pod vlivem a ty v slzách. Jen ať bojuje, tam musí sám za sebe.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37272
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
To víš že jsem nelitovala...a když mi řekl,že na nás myslí a přemýšlí každý večer..to já taky,hlavně si vždy vzpomenu na tu bezmoc a jak jsem byla psychicky na dně když byl pod vlivem..Je to jen a jen na něm..taky jsem měla na krajíčku,ale raději si popláču doma,do polštáře,než aby mě viděl...Samozřejmě že mi chybí,ale střízlivý..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter