Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...45678910...14
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#37273
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Lucka 3 mesiace sú strašne dlho. A hlavne cez víkendy sa ten čas neskutočne vlečie. Lebo v podstate nie je žiaden program a je nuda. Ak môžeš, choďte tam hlavne cez víkend(samozrejme poteší aj cez týždeň). Vtedy návšteva najviac pomôže a poteší. Trochu to dokáže rozptýliť myšlienky. Možno príde časom aj kríza, keď bude chcieť ukončiť skôr, lebo že už to zvládne aj sám. Vtedy budeš musieť zapracovať ty, aby to tam nevzdal. Všetko je možné. Nebol by prvý ani posledný. Najrýchlejšie utekajú dni na konci. Len to tam dovtedy musí vydržať.
A tie slzy...Zrejme mu chýbate. Aj preto toľko radosti, keď ste prišli. A ešte jedna vec. Ak nebudeš môcť určite prísť, radšej mu to daj vedieť dopredu. Nie je nič príjemné čakať návštevu, stále pozerať na hodinky kedy príde a nič. Vlastná skúsenosť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37274
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
lucikk8 napsal:
...Samozřejmě že mi chybí,ale střízlivý..
Povedz mu to
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37277
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Luci, týden uběhl jako voda, jak jsem již psal, pokud vydrží a to by měl s podporou kterou mu poskytuješ, bude jen lépe. Avšak alkoholismus i po léčbě vyžaduje neustálé doléčování, jak už např. docházet na Antabus, tak i do skupin či na Kluby. To vše ti časem vše přítel bude sdělovat během léčby. Je to nemoc jako každá jiná.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37281
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Krtek napsal:
Lucka 3 mesiace sú strašne dlho. A hlavne cez víkendy sa ten čas neskutočne vlečie. Lebo v podstate nie je žiaden program a je nuda. Ak môžeš, choďte tam hlavne cez víkend(samozrejme poteší aj cez týždeň). Vtedy návšteva najviac pomôže a poteší. Trochu to dokáže rozptýliť myšlienky. Možno príde časom aj kríza, keď bude chcieť ukončiť skôr, lebo že už to zvládne aj sám. Vtedy budeš musieť zapracovať ty, aby to tam nevzdal. Všetko je možné. Nebol by prvý ani posledný. Najrýchlejšie utekajú dni na konci. Len to tam dovtedy musí vydržať.
A tie slzy...Zrejme mu chýbate. Aj preto toľko radosti, keď ste prišli. A ešte jedna vec. Ak nebudeš môcť určite prísť, radšej mu to daj vedieť dopredu. Nie je nič príjemné čakať návštevu, stále pozerať na hodinky kedy príde a nič. Vlastná skúsenosť.


Píše nějaký deník,tak má trochu aspoń co dělat,ale ano,sám říkal že je to o víkendu o ničem...Krtečku,zatím se nebojím,že by chtěl ukončit léčbu dříve,protože mu tam ihned řekli,že by přišel o řidičák..a to je jeho srdcovka-auta..strašně rád jezdí,má na skoro vše a má i profi..ale co neni může být že...A ty slzy..ty zpropadené slzy..už tečou i mě,teď..vždycky si říkám proč on,skvělý chlap,musí mít v sobě toho démona našeptávače..Ano,chybí mě,chybí malé a i našemu hagfíkovi..Přijde mi že malá je o dost silnější než já
K těm návštěvám-já mu neslibuju kdy přijedu,protože to nikdy nevím na 100% jak s hlídáním..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37282
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Mám..?
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37283
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Ladislav napsal:
Luci, týden uběhl jako voda, jak jsem již psal, pokud vydrží a to by měl s podporou kterou mu poskytuješ, bude jen lépe. Avšak alkoholismus i po léčbě vyžaduje neustálé doléčování, jak už např. docházet na Antabus, tak i do skupin či na Kluby. To vše ti časem vše přítel bude sdělovat během léčby. Je to nemoc jako každá jiná.

Už mi říkal,že má vybranou AA,je to kousek od našeho domu..A že by byl rád,pokud bych absolvovala společnou terapii..To je tam..Každopádně ho budu podporovat stále i po ukončení léčby,při doléčování..Budu po něm chtít,aby se na to nevykašlal tím,že on to už nepotřebuje..Protože si myslím,že by to za pár měsíců bylo zpět..Chtěla bych aby si našel nějakého dobrého psychiatra,nějakého jako má tam-je to prý fajn člověk s kterým může mluvit o čemkoliv..a to on potřebuje..Má nějaké chmury z dětsví a dospívání,které nemůže překousnout a nejspíše proto si vypěstoval v sobě démona našeptávače...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37284
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Nie. Povedz mu to ako to píšeš tu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37286
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
zatím se nebojím,že by chtěl ukončit léčbu dříve,protože mu tam ihned řekli,že by přišel o řidičák..a to je jeho srdcovka-auta..strašně rád jezdí,má na skoro vše a má i profi..[/quote]
Perfektná motivácia. Držím palce.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37288
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
OK,určitě Snad se tam dostanu ve středu,bez jeho maminky,aby jsme byli jen na takovéto povídání sami..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37289
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Jen mi stále vrtá hlavou ohledně jeho léčby..přihlížejí na to,že je kvartální,že nelil den co den?Já jen že si myslím,když je tam člověk,který musí mít denně a pak člověk jako můj chlap-mají stejnou léčbu?Neumím to vysvětlit v písmenkách Pochopil mě někdo ?
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter