Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#37528
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Ladislav napsal:
lucikk8 napsal:
Ahoj .. Tak dnes je za mnou další návštěva ...

Lucko, zhubnul? , že by změna oproti domácí pohodě, stravě a polehávání u flašek s vodkou ? .. že chce sportovat schvaluji. Já si měsíc po léčbě, přesně 23.12.2014 jel koupit cyklotrenažér SPARTAN Bike 1800. Neptej se, kde je teď . Máš strach, že tě opustí. Z jakého důvodu si nevěříš ? Nebýt toho, kde je, opustíš ty jeho. A důvodně. Spouštěče nehledej, ty musí najít on sám ! Jsi skvělá a moc děkuji za celou skupinu přispěvatelů na tomto fóru, je to jedinečné a také poučné pro ostatní.

PS: děkuji


Ano,určitě to souvisí s tím co měl doma.Ono stačí že si po sobě musí uklízet,celý den rozplánovaný a tudíž nemá čas na hlouposti :)On má kolo,ale schované ve sklepě..Proč by mě opustil?to spíše byl tak trochu žert,ale napadlo mě to-jiný styl života,tak pak jiná partnerka Máš pravdu,že bych ho opustila já a to on ví.S těma spouštěčema-to mi řekl sám,že je to nejspíš toto..Já vám taky moc moc moc děkuji..Mám se kde vykecat,poradíte..je to k nezaplacení..Moc mi pomáháte.
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37534
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Luci, neděkuj prosím víš přeci kdo ti odepisuje musíš věřit a vycházet z toho, že bude lépe. Pokud chlápek vše v léčebně pochopí dobře a uvědomí si to, Vaše rodina získá mnoho. Moc vám to přeju.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37565
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Lucko,

přesně, jak píše Ladis v posledním příspěvku. Neměj obavy a vůbc se tím nezatěžuj. Soudě podle sebe - pokud Tě má ten chlap rád a asi má, když se chce srovnat, tak nad tím nepřemýšlej, on přeci musí vidět, že stojíš vedle něj a podporuješ ho, mimo jiné i tím, že za ním jezdíš. Zkrátka stojíš vedle něj. Například já, jako člověk jsem docela složitý atyp, ale jedno vím jistě - frajerka, která stojí při mě v těžkém životním období je ta pravá, za sebe bych takovou ženskou jen stěží opustil. Pokud to má Tvůj chlapík v hlavě srovnané a je vidět, podle toho, co píšeš, že je připravený na RESTART, tak se ničeho takového neboj. Já taky začínám od nuly ... ale někde je třeba to uchopit za správný konec a zatočit s minulostí. Máte jedinečnou šanci. Vypusť myšlenky, že bys zůstala bez něj a soustřeď se na společnou budoucnost, podstatné bude udržet aktivity, aby neměl čas a chuť myslet na chlast, bude to boj, ale na jeho konci může být spokojená rodina, myslím, že motivace je veliká. Držím pěsti a pečlivě to tady sleduji.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#37566
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahojky.Sice Ladis píše neděkuj,ale vážně děkuji Před chvilkou nám přišel dopis..Obě(já i malá)dnes ležíme v posteli,dobývá se na nás totiž nějaká ta potvora angina..Dopis super,napsal to pro malou a i pro mě..pořádně jsme si s malou pobrečeli.Dcerka jde do školy až příští rok,ale přelouskala půl stránky.Odpoledne budeme psát my ) jelijož nevím,zda budeme do víkendu ok Zase napíšu
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37568
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Lucko, držím Vám všem palce. Od začátku sleduji jak se Váš "případ" vyvíjí a i sám pro sebe jsem si říkal, že tento maník se asi dopil a teď se mu zadaří. Jako se to zadařilo mě. Proč, ale píšu. Tvá starost,o to, aby Tě neopustil zas nemusí být úplně neopodstatněná. Jakmile se srovná, začne se na život koukat úplně jinýma očima a bude svět vnímat jinak. Tak si pročti třeba toto vlákno ať nejste překvapení a můžete třeba předejít různým dalším nemilým problémům. Držím Vám palce. www.alkoholik.cz/zavislost/forum/10-byl-jsem-alkoholik-nyni-abstinuji/81-rozpad-manzelstvi-po-6-letech-abstinence.html
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37595
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Včelař, ani ty jsi nezůstal sám, nech těch krachů .. někdy mi přijde, že jsi moc chytrý, ale sobec jít se léčit
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37622
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Smazáno administrátorem
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/09/2016 07:23 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37632
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Smazáno administrátorem, mimo téma vlákna
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/09/2016 07:25 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37636
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Já sem psal na základě mého poznání. Toto, už jsem tu již jednou psal, ale napíšu to znova. Už v roce 2014 jsem se propil do stavu, kdy jsem měl halucinatorní psychozy. Bylo to poprvé. To bylo tenkrát, kdy se mi zdálo, že mě odposouchávají sousedi. To jsem z prodlužováků po baráku motal cívky, abych to narušil. Chodil vyjevenej z toho, že slepice vyhrabaly kříž v poli a byl totálně zmatenej. Auto hrálo melodie, sekačka hrála melodie, slyšel jsem všechny jak mě pomlouvají a byl to ten stav, kdy jsem furt slyšel nějaké hlasy a žil v paranoidních představách, že po mě někdo de. Byl to sice zajímavý, ale strašný zážitek a to jsem se rozhodl, že končím s pitím. Byl květen. Červen jsem začal zase makat, červenes, srpen, září a v říjnu už jsem byl tak jistý, že jsem démona porazil, že začaly vznikat ty problémy. Během těch pár měsíců abstinence jsem zapomněl na všechny ty průsery co jsem napáchal na všechny ty zhovadilosti, které jsem měl za mnou. Měl jsem pocit, že žena mi nevěří neprávem, že mi křivdí. Hej, dyť vidíš, že jsem přestal pít, tak proč jsi taková odtažitá, proč mě furt odmítáš. Až jsem usoudil, že jsem nový člověk a nepromarním svoje relativní mládí. Tak jsem začal konat. Měli jsme v práci holku, byla krásná a nic víc jsem o ní nevěděl. Skončilo to tak, že jsem za pár měsíců skoro balil kufry a chtěl se stěhovat k ní. Nakonec, když k tomu mělo dojít mi došlo, že to nebude tak jednoduché, došly mi všechny ty následky co jsem způsobil a na měsíc jsem se zavřel do své jeskyně, kde jsem jen chlastal.

Docela jsem to zestručnil, ale jen jsem chtěl ukázat, že opravdu existuje to, že abstinující alkoholik se mění a to co mnozí popisují je pravda. Přestane se chovat jak dement a není tolik vydíratelnej. Nehledě na to, že má, nebo, alespoň já měl tendence na ty všechny problémy, které jsem spáchal strašně rychle zapomenout. Ze zlomeného člověka se najednou stane silák, který má pocit, že žádný problém není dost velký, aby nešel vyřešit...
Lucku nechci nijak odrazovat, ale je třeba i na to být připravený. O tom, že vztahy, které přežily chlastání se rozpadají, protože nevydrží abstinenci tu psali jiní kabrňáci. Já jen měl možnost si to ověřit na vlastní kůži, že to tak skutečně je. To, že se můj vztah nerozpadl, není mojí zásluhou, ale z dobré vůle mé ženy...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37642
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 6 měsíce  
Tady mě zaujalo:
"Přestane se chovat jak dement a není tolik vydíratelnej.!
To je vždycky jeden z prvních pocitů, které mám, když se dám do kupy. Jsem silnější, nemůžou na mne s obvyklými "metodami", nemají mě v hrsti.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter