Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: bratr
#7736
Re: bratr Před 12 rok, 3 měsíce  
Přesně tak, vždycky když mě to dopálí do běla, řeknu mamce, že až bude pozdě, já mu kytky nosit nebudu. já ne. ale to je pořád dokola, holt se asi musim smířit s tím, že se uchlastá a já se na to musim dívat, bolí to moc to bolí. byl to normální pěknej a průměrně chytrej kluk a dneska má mozkový buňky fuč a vzhled, pořád horší a horší, pokožka atd....
katerina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7737
Re: bratr Před 12 rok, 3 měsíce  
Katko-na mámu se nezlob.Je taky nešťastná a neví jak mu pomoct.Zvolila tu nejhorší variantu.Vlastně ho v pití podporuje,místo aby mu dala ultimátum a vyhazov.I naše mámy můžou být zaslepené láskou a v bolesti dělat chyby.Tvůj bratr neměl čas vyrůst a dospět v opravdového muže-toto hledá v pití.když se napije?Aspon´se tak cítí!Cítí se silný a chlap.Nevidí,že skutečnost je jiná,nemůže vidět,že se z něj stává doopravdy troska.O to je to těžší.Tvá máma to také vidí-jen je hrozně těžké pro mámu přiznat,že někdy někde udělala chybu at´už ve výchově,tak v přístupu.Ve skutečnosti trpí oba dva!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7742
Re: bratr Před 12 rok, 3 měsíce  
S alkoholikem trpí celá rodina.Mamka neví, jak mu pomoc, netuší, že když ho chrání, tak mu vlastně ubližuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter