Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak sem na tom s alkoholem?
#13877
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Já jsem z Č.Budějovic.Přítel Tě nemůže nikdy pochopit, není alkoholik, pro něho je to lehké, přestat.A nemůžeš se za to na něj zlobit.Napiš mně teda soukromě, nebo zavolej, čekala jsem, že se ozveš dřív.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13924
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Dnes budu tak dlho uklizet az se pobliju,jenom aby prist na jine myslenky..a co udelam zitra..? Budu delat vse mozne aby se nezblaznit.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13925
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2013 21:01 Provedl: joanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13926
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Tak si dej nealko pivo, pokud máš chut na pivo..Pokud ne,a řeči že neni tak dobrý si nech tak nemas chut na pivo ale na alkohol co v něm je..a že nechceš vodku?Pijanovi vodky zase třeba nechutná pivo nebo víno, to nic neřeší
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13928
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
je mi jasne ze mam chut na alkohol co vnim je proto ze jsem alkoholicka, jenom zajima mna proc nemam chut na jiny alkohol
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13929
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Však ono to přijde, vypiješ i alpu.Neutěšuješ se náhodou, že ještě na tom nejsi tak zle?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13930
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13931
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Renato, zajdi na AA, někam, kde nebudeš sama na alkoholismus.Mozek vyžaduje pít pořád, vždy připraven zaútočit, je to ničivé, únavné, těžké, znám to, těžko to sama zvládneš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13932
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Aho Renato..Já jsem na tom podobně.Přes týden v práci si řikám jak je všechno v poho že nepiju, věci jsou příjemnější, život je úplně jinej, lepší..Přijde víkend, pátek, soboto, ráno vstanu, nic mě nebaví, nejradši bych si otevřel první pivo a šel ven obcházet hospody třeba několik dní v kuse, vzal si klidně týden dovolenou.Strašně mě to láká a můžu si řikat co chci, že daleko lepší je nenapít se.Zatím to vždy vydržím do pondělí, ale bojim se léta, kdy si budu muset vzít dovolenou.Beru sice antabus, ale párkrát jsem ho už přepil, jde to v pohodě, ničí to ale vnitřek těla včetně jater..Jako by mi v hlavě něco namlouvá, že ten život je nudnej, když nemůžu pořádně zakalit, nevím..Jse pak z toho neštastnej ikdyž vím, že to zase přejde..Ale při představě že budu do smrti abstinovat a pak na smrtelný posteli si řeknu, paráda, sice jsem byl celý život omezen v nečem, co jsem chtěl někdy udělat, ale vydržel jsem to, sem dobrej ale stálo to za prd..Já nevím, prostě ted mám depku, šel bych pít
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13933
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Jo Libo asi je to takto taky mne to napadlo, nastesti zvladla sem to vcera, delala sem vse mozne, uklid nepomohl bo se mi ruki tresli a byla sem nejak nemotorna,jednu chvili sem se aj rozbrecela z bezmoci ale rekla sem si ze aj kdyz mam revat celu noc to se nevzdam aj kdyz se pos....! Nakonec sem si sedla na tuto forum a uklidnilo se to. Od 22 00 sem juz byla ok a rada ze sem to zvladla. Jo je to ta tazke...Poznam nekoho co to zvladol bez AA, obdivuju.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter