Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak sem na tom s alkoholem?
#13934
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13935
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj Renato, ja si to nemyslim ze jsme na tom lip, zeny hur znašeji alkohol jako muži, pokud te dieta motivuje pri odvykani tak to je dobre, ja osobne by sem nezvladla drzet abstynenci a ke tomu si hlidat jidlo. Kudzu mi take nepomohlo, je to drahe a ke ničomu.Prave kdyz mne laka se napit tak se radsi najim, pak je to bazeni mirnejsi.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13936
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Petře, strašně se pleteš.Netušíš, o co se okrádáš, jak je život bez alkoholu výborný.Právě ,až budeš umírat, řekl by sis, že jsi rád, že jsi nepil, že jsi poznal dobrý život, jak je krásně na světě.....Není smutné, že to bez alkoholu nevidíš?Joanno, malé hezké vítězství, co.Výborně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13938
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13940
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Renato te prasky su asi moc drahe,ze jo? Premyslela sem o tym. Ja si myslim ze to neni o tom ci to zena ci chlap, a kdyz se bude pokracovat v piti tak budeme stejne na tom jak Petr anebo i hur. Ja sem na tym asi mnohem hur od tebe proto ze to o cim pise petr je mi dobre zname, bohuzel
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13941
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
kudzu sem brala az mi doslo a nevidela sem zaden rozdil medzi tym jak sem ho nebrala, az na penezenku
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13942
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13948
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
pivo, vino, vsak to je asi jedno...
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14367
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj,mam recept na campral od doktora, jsem rada ze sem se rozhodla konecne neco resit.Hlavnim problemem je chut na alko ale ted dufam ze praski pomuzu mi to zvladnut aspon fizycky bo nad psychikou budu makat.
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14371
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 9 měsíce  
Joanno, nechci ti brát iluze, ale na léky moc nespoléhej, chce to především pevnou vůli a přesvědčení, že skutečně nechci pít. Já jsem Campral brala cca 4 měsíce a chuť na alkohol jsem měla pořád. Mně pomáhalo poděkovat za každý střízlivý den a radovat se z něj. Bylo to náročné, ale pak najednou, jako by se přehodila v mozku nějaká výhybka, chutě slábly, přestala jsem počítat dny a teď jsem 10. měsíc čistá, docházím na skupinové i individuální terapie, kde už ani tolik nemluvíme o alkoholu, ale probíráme, co se stalo, jak se máme atd. To sdílení mi moc pomohlo a pomáhá, zrovna jako pročítání těchto stránek. Tady si člověk uvědomí, jak je to super, že dokáže abstinovat a chránit si svoje zdraví.
Přeji nám všem krásné slunečné střízlivé dny.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter