Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Co vás donutilo přestat pít? Jsem zoufalá.
#66253
Re: Co vás donutilo přestat pít? Jsem zoufalá. Před 1 měsíc, 1 týden  
Takové ty nápady, že alkoholika je nejlepší jako nechat být jsou dle mého velmi nebezpečné.Na ulici potkávám spoustu alkoholiků kteří chlastají dál.
Co jsem také četl, je snaha rodinných příslušníků, aby přestali jejich rodinní příslušníci.
Alkoholik prý dle jedné úspěšně abstinující alkoholičky musí přestat kvůli sobě (viz. na alkoholici abstinenti Liberec podcast).
Potom nedbat na to, jak vám dnes i kardiolog a kardioložka(už umřel) vyloženě tvrdí, jak je alkohol prospěšný, dokonce nějaký seveřan napsal knihu nikoli satirickou,
Bezchybné chlastání a jeho nepřátelé
1url.cz/QuYRn
Na to nedat, to možná někomu kdo nezačal jaksi připomene, že by mohl pít opatrně od začátku, ale naprosto nepomůže nikomu, kdo to má již rozjetý.Tam absolutní abstinence nutností. Sám držím dva roky a doporučuji, i když problémy mám, ale to není věc alkoholu, na to to svádět nemohu.
Pomůže asi já nevim...to musíte holt sama zjitit.
Good luck
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/03/2024 12:24 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66256
Re: Co vás donutilo přestat pít? Jsem zoufalá. Před 1 měsíc  
Ahoj, přikládám ještě motivační projev Hugh Masecela, který je o tom tématu co se řeší tady.Je v angličtině, ale to se dá snad přeložit. Asi odpovídá tím i na dotaz.1url.cz/SunJ1
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter