Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: piva
#11772
piva Před 11 rok, 5 měsíce  
zdravim..denne piju kolem 6ti piv, predtim kolem 3-4 ted 6 a bojim se abych zachvili nemel denni davku kolem 10..je mi 18, pije taky tak nekdo?
nick

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11773
Re: piva Před 11 rok, 5 měsíce  
Proč?Z jakého důvodu zvyšuješ svoji dávku?Nahrazuješ tím něco?Co ti chybí,či schází?Co si tím potřebuješ dokázat?To jsou otázky pro tebe.Jinak,zvedáš to dost a už,že cítíš,že něco není v pořádku je předpoklad,že se brzy staneš závislý,nebo už zde závislost je.Proč, by mělo vyplynout z otázek,které jsem ti položila.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11774
Re: piva Před 11 rok, 5 měsíce  
ja nevim, proste bez toho nemuzu bejt..obcas si dam v mesici tak dva dny pauzu kdy nepiju, ja to piju proste jen tak a musim to mit no..bojim se ze za chvilku to bude zly
nick

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11775
Re: piva Před 11 rok, 5 měsíce  
To už je zlý.Pokus se najít hlavní příčinu svého pití.Nic nepodceňuj a vyhledej pomoc odborníka psychiatra s AT zaměřením,Jsi mladý,máš před sebou celý život.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15672
Re: piva Před 10 rok, 6 měsíce  
Pivo po vydatném obědě jistě neškodí, ale takové dávky v takovém věku a s takovou progresí. To docela zavání.
Petr Beneš
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Alkoholium.cz
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Počtení o alkoholu a zodpovědné konzumaci.
 
#15673
Re: piva Před 10 rok, 6 měsíce  
nick napsal:
zdravim..denne piju kolem 6ti piv, predtim kolem 3-4 ted 6 a bojim se abych zachvili nemel denni davku kolem 10..je mi 18, pije taky tak nekdo?

Pokud se mohu vyjádřit. Piješ, jak starý havíř. Dej si moc bacha. Ono nejde ani tak fatálně o množství, i když samozřejmě je to dost i na mě a to je mi 61, jako spíš o tvůj věk. Čím mladší začneš s pravidelným pitím, tím dříve se u tebe vytvoří závislost. Kde budeš ty v šedesáti? S takovouhle dávno mrtvý... Tak na to mysli hochu.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15674
Re: piva Před 10 rok, 6 měsíce  
Taky jsem začal pít v raném věku a dnes se potýkám se závislostí (je mi 34). Už na gymplu to bylo sem tam pivo, pořádně jsem začal pít kolem 22-23 let, kdy jsem pil i 8 piv denně a léčil jsem tím deprese. Z depresí jsem se dostal, ale s pitím přestat nedokážu.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15675
Re: piva Před 10 rok, 6 měsíce  
Možná už ty deprese přepíjíš.Skoči s pitím, stojí to za to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter