Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: dědičnost
#2644
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
Peťko, vydrž nepít, dědičnost hoď za hlavu, děláš si to pro sebe, pro svůj dobrý, lepší život, jde to, poznáš výhody abstinence, klid na duši.Budeš svobodná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2645
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
ja jsem libo pevne rozhodnuta a budim i usinam se s aa heslem prave dnes se nenapiju,ale chci i videt ty nezdrave modely v rodine, neb to jsou ty spoustece, hadka, stres atd a vim ze se musim naucit zdrave reakce, ja na tom makam uz dlouho a s tim alkoholem to mam rozpracovane jiz leta, jen jsem jaksi dospela
k poznani ze to neni vec hlavy, ani kontroly, presne jak pises,
je to jako clovek s cukrovkou tez netlaci dorty, ze ?
naucit se zit vedle nej a uzivat zivota, a to ja umim, ja jsem velky milovnik zivota a mam funkcni rodinu i fajn praci i konicky, jen obcas je toho na mne moc a misto odpocinku flaska,
fuj jaka iluze ze pomuze, houby, a dekuju za reakci, je to tady fajn vsecny ty pribehy a i to podrzeni a zkusenosti ze dna.
nepiju a budu psat, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2646
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
Já si to taky namlouvala, flaška vždy pomůže, uteču od starostí, uleví se, usnu...je dobrá, až najednou byla z přítelkyně pravý opak, těžký problém z chlastu, otrok alkoholu, hovado.A pila jsem čím dál tím víc, nechutnalo mně to, problém jsem měla už jen ten, že jsem pila, stejně jsem to do sebe lila, blila, hnus.Nula.No, ani se za to nestydím, už to bylo, nezměním minulost, myslím na to, co je dnes, co bude!Žiju, protože nepiju!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2650
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
ja jsem libo moc rada za ty vase pribehy a uprimnost, neb ano proste s alkoholem nebojovat, ale prijmout svou bezmocnost vuci nemu, ja dnes prace, stres, lidi jiz slavili a ja se prave dnes nenapiju a co bude zitra nevim a dalsi den za mnou a je mi dobre,
tak pekne svatky a ja budu podavat hlaseni, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2651
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
Jen hlaš kočko, jistě Tě těší to, když napíšeš, že zase!dobrý, jeden den bez pití, a mně to těší taky!A jde to!Chlast je nepřítel největší, nikdo s ním boj nevyhrál, ale žít vedle něj jde, a dobře.Můžou přijít sny!Jsou hnusné, živé, ale já, když se mně zdají, nadávám, pomůže mně to.Hlavně se nelitovat, nefňukat.Čím dřív se s alkoholem alkoholik rozloučí, tím lépe.Je to jen chlast, nebude nás ničit, naše rodiny, nedáme se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2652
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
dobre ranko libo, dekuju a je to pro mne nove a fajn sdilet tyhle veci, mam super relax metodu, vecer kdyz dum usne a normalne bych si dala vino, tak si napustim horkou vanu s morskou vonavou soli a ctu si z modre knihy a raduju se ze to jde, snivec jsem velky a zdaji se mi vetsinou fajn sny, a tak
pomalu jdem k vanocum a ja vim, ze dnes se zase nenapiju a co bude zitra nevim, to je taky fajn to neplanovat dlouhodobe a nechat ostatni tak a zit si svoje, je v te zkusenosti AA fakt moudrost, funguje to, tak pekny den petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2653
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
Já právě jsem KO, každou chvilku se objeví vnuci, těším se, jak září se stromečkem, rvou těžce zabalené dárky, ve chvilce to je tady jako po náletu....hurá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2655
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
ahoj libi, prosím tě, napiš mi něco víc o té dědičnosti, jak to vlastně je a je to vědecky potvrzené? někde jsi dokonce psala, že alkoholismus je vrozený, ale že pijáctví se musí naučit /nebo tak nějak/.
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2663
Re: dědičnost Před 13 rok, 4 měsíce  
Včera jsem už odpovídala, nějak jsem špatně klikla, neodešlo to.Je vrozený, jistě na 70%, bohužel.Je to nemoc, na kterou není lék, jen abstinence.Člověka ten alkohol dostane do kolen, zničí, než si to stačí uvědomit, bývá pozdě, a moc těžko se hrabe ven, hodně lidí to vůbec nedokáže.Alkoholik jde na jedno, přesvědčený, že si to jedno dá!věří si, jenže-mozek zapne,a hned jen! druhé, třetí a už je úplně fuk nějaké předsevzetí, už vládne.Nejhorší jsou takové ty útěky, popíjení o samotě, litování se,depky.....to se letí ke dnu raz dva.Pijan chlastá jako duha, chutná mu to, jenže, když řekne dost , přestane, což u alkoholika není možné.Ten si neporučí, chlast je silnější než on.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter