Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Život Po léčbě
#18715
Re: Život Po léčbě Před 10 rok  
Já se neptal proto, že bych to chtěl zkoušet. Zarazilo mě to, protože všude nám všichni doktoři řeknou, že se abstinovat musí pak celý život, tak to je a já to tak beru, protože alkoholismus je běh na dlouhou trať. Jen mě to dost překvapilo, že to jde zvládat i takhle, ale na to asi člověk musí mít psychiku.
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18716
Re: Život Po léčbě Před 10 rok  
I tak dík za všechny názory!
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18724
Re: Život Po léčbě Před 10 rok  
Existuje nová metoda, postupného snižování alkoholu bez nutnosti trvalé abstinence...Zkouší jí Prim.Petr Popov z PL U Apolináře
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18726
Re: Život Po léčbě Před 10 rok  
Zatím zkouší!Výsledky ještě žádné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19434
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 10 měsíce  
Kontrolované pití u alkoholika možné není.Vždy si přísahá, věří, že si dá jen malinko něco k pití, vždy!! pije do mrtva.To je ta naše nemoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19440
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 10 měsíce  
Liba napsal:
Kontrolované pití u alkoholika možné není.Vždy si přísahá, věří, že si dá jen malinko něco k pití, vždy!! pije do mrtva.To je ta naše nemoc.
Libuša,
môžem to len potvrdiť - empiricky overené, odskúšané.
(na sebe.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19451
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 10 měsíce  
Já to mám tak.Co se týká alkoholismu-přiznala jsem si ho a začala v sobě hledat problémy a chyby.Bez víry a bez pomoci Boží,stejně jako AA by mne bolest nad zjištěním,že jsem úplně jiná než jsem si myslela a vlastně začala hrát v průběhu svého života-bez této pomoci by mne ta bolest a zklamání strhlo zpět k pití.Jedno jsem ztratila-to je kontrola nad svým pitím zato jsem našla sama sebe,víru a duchovní cestu.Díky tomu zažívám pokoj a klid v duši ale i moře lásky a vděčnost.Tohleto nenahradí žádný lék proti alkoholismu.Byť by byl kouzelný.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter