Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Recidiva
#12301
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Tady nejde jen o ten jeden příspěvek, ale o to, že několikrát bylo znát, že píše napitá, není to jen můj názor.A to je ten průšvih!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12302
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
no ono se to libo da čekat, že na forum alkoholik pišou i napití, ale chapu že jsi naštvaná, z těch alkáčů, furt dokola...už se ale holky nedohadujme, buďme dámy...jo...však opravdu jsme na tom stejně, no:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12303
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Tady napití nepíšou?A zcestně s naváděním,jak pít dál?Líbo,vždyť bys to měla znát z AA.V Českých Bud.chodí jenom ti střízliví?Já jsem z Ostravy-mám naprosto jiné zkušenosti-aspoň mám příležitost vidět sama sebe-a to bolí.Viď?Nemůžu říct,že bych se za ně styděla,nemůžu říct,že mi to vadí.Jednoduše je to tak a stává se to.O tom je celá naše nemoc.Jak to máš ty sama?Máš recidivu-tak půjdeě ke zdi a na odstřel?Pok se stydím za tebe jako za členku AA já!A nenávidím,když někdo používá ONA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12304
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Paní Jano,můžem si zavolat,nevím,jak na tom jste,včera jsne si psaly na mail
eva
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12305
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
ZA SEBE-A VÍC SE K TOMUTO TÉMATU NEVRACÍM A ANI NECHCI.SVÉ POCITY RADĚJI NEZVEŘENÍM!Jinak Líbo,vím,že to myslíš dobře.Nemyslíš,že mi bohatě stačí,když mne zlynčovala celá rodina?I když mi pomohla ale dostala jsem to pořádně vyžrat,tak se neboj,že jsem na koni.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12306
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jani,moc Ti drzim palce a ja osobne jsem Ti velmi vdecna,ze jsi nasla odvahu se tu sverit se svou recidivou.Mas za sebou leta strizlivosti a presto jsi do toho spadla-pro me je to dalsi uvedomeni si,jak strasne zakerna ma nemoc je.Me osobne (ac je to jakkoliv smutne) nejvice pomahaji prave ty prispevku,kdy lide opet sahnout po alkoholu,pisi pod vlivem apod,protoze si tim uvedomuji,s cim mam tu cest-alkohol je strasne silny a tuto nemoc mam do konce sveho zivota a nikdy,nikdy ji nesmim zacit podcenovat.
Preju Ti jen to nejlepsi!!!Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12307
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Markétko děkuju.Evi-poslala jsem ti E-mail
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12308
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jano, nepleť sem AA, to je jiná diskuze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12309
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Pro tebe ale ne! To všechno je o tom Libo-tak si nesnaž cokoliv nalhávat.Na to jsme všichni virtuosové.Nezapomínej,že jsem sama alkoholička a druhého poznám na dálku a navíc mu jsem schopna vidět až tam,kde přísluší lékaři i beze snímku,
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12312
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Tak teď je pěkně vidět, že společná diagnoza ještě nikdy z nikoho neudělala přátele. ... já v žádném případě nepopírám, že Líba spoustě lidí pomohla a to je moc dobře a je to obdivuhodné... stejně jako ta tolik tady kritizovaná Plocová, ano jistě, vím, že ta za peníze... nicméně... i já jsem alkoholička, ale ani s jednou bych asi na kafe nešla...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter