Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: abstinenční přiznaky
#13049
abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Dobrý den, má přítelkyně se v pondělí minulí týden vrátila z 5. týdenní léčby. Bohužel, to hned následující den nezvadla a prakticky celí týden pila. Teď je 24 hodin odstavená od alkoholu. a Zítra bych ji chtěl odvést zpátky do léčebny. ale abstinenční příznaky mě doslova drtí. Má obrovský svaloví třes, pořád chce vodu ale hned jí zvrací. je nějaká možnost jak jí ulevit? Děkuji za rady
Vlasta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13050
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Zkus jí dát trochu polévky, piškot, kousek jídla.I když to vyzvrací, něco v ní zbude, potřebuje jíst.Měla by usnout.Nevím přesně, jak na tom je, možná , v noci, když jí bude pořád zle, zavolej lékaře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13051
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
A jak dlouho tenhle stav muže trvat?
vlasta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13052
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Nechápu jak někdo na těžké delirium může doporučit polévku.paní Líbo, nic proti, ale co to je zta nesmysl? Jedině rychlou na detox a silné dávky léků, benzodiazepinů..Jinak píšu asi pozdě,ale ještě žije?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13053
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Jinak bych jí dal alkohol, at se opije, bude jí líp a rovnou odvézt na detox..Bez léků je alkohol jedinej, co jí možná zachrání život..Taky se může zcvoknout, pokud má těžký abstak
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13054
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Nikdo nevíme, jak těžký absťák má!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13055
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Jak jste prosím vás přišel na to, že je v těžkém deliriu. Já myslela, že tyto stránky mají lidem pomáhat a ne je děsit. Třes je přece u alkoholika normální jev a neznamená to hned delirium. Vlastovi bych doporučila zatelefonovat na linku důvěry, číslo je zde na stránkách, pokud tam nikdo není, určitě bych to konzultovala s RZ, ale rozhodně si nemyslím, že závěr vašeho komentáře "ještě žije" je vhodný a může někomu pomoci.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13058
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Po delší době jsem zabrousila na stránky, a taky mě ta poznámka "ještě žije ", taky vyděsila.....Koukám, že nikdo ze staré party, Petrata, Bludička, Andrea, už sem nepíše, tak snad se Vám holky daří dobře !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13059
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Já si absťáků užila až, až, radím jen to, co pomohlo mně.A psala jsem, zavolat lékaře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13062
Re: abstinenční přiznaky Před 11 rok, 2 měsíce  
Jana napsal:
[quote]Jak jste prosím vás přišel na to, že je v těžkém deliriu. Já myslela, že tyto stránky mají lidem pomáhat a ne je děsit. Třes je přece u alkoholika normální jev a neznamená to hned delirium. Vlastovi bych doporučila zatelefonovat na linku důvěry, číslo je zde na stránkách, pokud tam nikdo není, určitě bych to konzultovala s RZ, ale rozhodně si nemyslím, že závěr vašeho komentáře "ještě žije" je vhodný a může někomu pomoci

Než něco napíšete přečtěte si na co se pan Vlasta ptal. mimochodem napsal :
1) obrovský svalový třes (pro mě delirium, pokud do toho nevidíte, pro vás ne, ale asi byste jí moc svejma sladkejma řečičkama nepomohla)
2)pila týden v kuse..co asi může následovat.
3)vrátila se z léčebny, tedy zřejmě reakce na chlast nebude že se jí budou třepat prstíčky a bude mít chut na vodku.

Takže pokud jí chcete hladit po vláskách a řikat, to přejde samo, tak směle do toho.. Nashle
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter