Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: poraďte
#13169
poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
jsem z přítelkyní necelé dva roky,zprvopočátku nebyl žádný problém i přesto že mě okolí varovalo před veselou náladou mé přítelkyně( říkejme ji Hanka). v posledním půl roce je to stav nekontrovatelný každá láhev z tvrdým alkoholem je buď vypitá nebo zředěná vodou,láhev vína je vypitá do dvou dnů - špunt je obalen izolačkou a takto upravená láhev je vracena do vinotéky.
je zajimavé že v restauraci či hospodě si dá jen dvojku bílého vína nebo jen jedno malé pivo,tvrdý alkohol odmítá.Druhý den odpoledne je ve stavu vravorajícím a dost často opakuje věty.
udělál jsem taková opatření aby doma nebyl žádný alkohol a dopadlo to tak že začala navštěvovat vinoteky při cestě domu z práce a v kabelce si nosí rozlévané bílé víno.
dozvěděl jsem se dnes od její dcery,že navštěvovala anonymní sezení alkoholiku ve Svitavách.
mám Hanku rád,ale pomalu strácim trpělivost,nevim co mám dělat.
je možné se souhlasem rodiny ji poskytnout odbornou péčí nebo požádat o ústavní léčbu?
Vratislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13170
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Vratislave, Vy nemůžete dělat nic.Ona musí chtít přestat pít, ona musí přistoupit na léčení, vidíš, že i to nejednodušší, AA, nebrala vážně.Má problém, který se bude jen zhoršovat, můžeš s ní promluvit, nebo se rozejít, stejně si zatím dělá to, co chce, pije a pít bude.Ty se zkus poradit na Al-anon.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13184
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Nemam argumenty,nechci slibovat,ale nechci prijit o rodinu.Jrnze mojim chovanim jsem dostal rodinu do problemu v patek se musi rozhodnout jestli barak do drazby. Manzelka si nasla podnajem chce odejit a ja uz nemam silu,chci to vzdat.
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13185
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Zdenku, nic nevzdávej, to je to nejlehčí.Já také přišla o dům, vyhořeli jsme, a znovu jsem vybudovala domov,jestliže vše co máš Ti zničil alkohol, přestaň pít, najdi pomoc, začni žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13189
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
To znam nam zustal v plamenech taky. Ale postavil jsem ho znovu. Tady hraje cas proti me. Nasel jsem reseni jak to zachranit,ale manzelka si stoji za svym. Chapu ji,ale nemuzu slibovat,ani premlouvat,jen doufat,ze mam desetinu sance. Alkoholik me pochopi,jenze manzelka nebyla nikdy na nicem zavisla,nevi jek to je.
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13190
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Zdenku, dokaž jí, že jsi se změnil.Nediv se jí, musí to být moc únavné žít s alkoholikem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13191
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
To znam nam zustal v plamenech taky. Ale postavil jsem ho znovu. Tady hraje cas proti me. Nasel jsem reseni jak to zachranit,ale manzelka si stoji za svym. Chapu ji,ale nemuzu slibovat,ani premlouvat,jen doufat,ze mam desetinu sance. Alkoholik me pochopi,jenze manzelka nebyla nikdy na nicem zavisla,nevi jek to je.
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13193
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Absolutne nevim kde zacit. Pri oddelenym manzelstvi me neuvidi. Kazdy preklep v sms muze byt pro ni nazorem opilstvi. Pak stranka financni,splacet dluhy,alimenty,v pripade zachrany baraku hypoteku a jeste svuj najem. Ja se ji nedivim,obrovsky jsem podcenil nejen jeji odvahu a sillluu ale ja nejvic podcenil piti,zakernost. To kazdej alkoholik pada az na dno? Tri pismena a tolik vyznamu.
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13194
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Někdo na to dno nedopadne, zastaví své pití včas.Zajdi na ty AA, tam hodně pochopíš, kde hledat sílu, proč se nevzdávat, zkusit znovu žít.Řešíš něco, co ještě není, vzdáváš se.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13221
Re: poraďte Před 11 rok, 2 měsíce  
Tak a ja mam vyreseno,ani nevim jK,ale, cely tyden jsm komunikoval s detma a manzelkou. Dum jsem zatim zachranil a dalsi karambol davam do poradku. Vratit se chce,ale az ji presvedcim . Musim rict ze stavy,ktere chvilema mam,jsou hrozny,nervy zoufalost ale nejvic me utapi pomysleni,co jsem se to stal za vypatlance. A obrovsky ji obdivuju.
Pred sedmi rokama v prvnim tehotenstvi jsem pil,honil zensky hral automaty. Neustale jsem si musel neco dokazovat a tak po porodu jsme sli od sebe. Trimesicni mejdan a pak okno v 11 patre,bohnice s Kosmonosy. Strasne mi to pomohlo,jenze ja to neuznal a neustale jsem si rikal,ze jsem jsem si uvedomil co od zivota chci a ceho dokazat. Pul roku po lecbe jsme se k sobe vratili a ja pil,kvadralne,ale srot a vzdy s pruserem. Navstevy u psychologa jsem ukoncil a po trech lezrch si vybojoval pivo doma. Tak nejak to slo,kdyz odjala a nemel jsem kluka .tak jsem byl v lihu. Vzdy to presla jenze z jednoho pivka byla taky,ale plastova. A pak prisla nabidka pronajmu hodpody, ame spadli klapky na oci. V te dobe jsem jeste dodelaval barak a tak jak mi odpadlo naradi,tam do dneska lezi. Vsechno slo stranou a syn,moje alfa omega sel bokem. Prosila,brecela vyhrozovala ale ja mel jen hospodu. Z maleho pivka bylo velke a kazdy vikend opice. Sedm let jsem ji premlouval k druhemu diteti,ale po prvnim tehotenstvi nechtela. A jak jsem se tesil,tak samozrejme prisla do jinyho stavu v tuhle dobu. A ja se pekne rozpijel,zacali panacky,kazdej me poplacaval po ramenou kamaradu spousty atd. Bodet by ne,trzba nebyla spatna takze jsem lil vsem v cetne sebe. Porad mi vsichni tedy rodina rikala, Zdenku nepij, nemuzes ale v hospode jsem kamarady. Stehovani a pul rocni mejdan zacal. Spadli trzby ja prestal splacet,,zenka jezdeni pod vlivem atd. Agrese stoupala ale ja to mel,jasny,zvladam. Jenze pul milionu dluh dve trestni oznameni,mluvi za vse.
Na konci listopadu jsem zacal premyslet. Ale ja to nezvladl vic jak dva dny. Zavolal jsem do byvaleho zamestnani a 2.1. 2013 jsem odesel do prahy, ctrnact dni jeste zlobil. Budou to 4tydny
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter