Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Nealkoholické pivo
#13183
Nealkoholické pivo Před 11 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
mám přítele alkoholika. Má občasné recidívy, snažím se mu pomáhat. V období abstinence je to milý a hodný člověk. Nežijeme spolu trvale, protože je cizinec. Recidívy nastávají, když je v zahraničí. Před poslední recidívou jsem mu ovšem dovolila pít nealkoholické pivo Birel. Chci se zeptat, zda toto samo o sobě může být dostatečný důvod pro spuštění recidivy?
Děkuji
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13186
Re: Nealkoholické pivo Před 11 rok, 2 měsíce  
Určitě ano, chuť piva tu je, a nastartuje další chutě na alko.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13192
Re: Nealkoholické pivo Před 11 rok, 2 měsíce  
Děkuji za odpověď , jdu si sypat popel na hlavu
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13281
Re: Nealkoholické pivo Před 11 rok, 1 měsíc  
Moje zkusenost je uplne jina. Muj alkoholismus (jsem abstinujici alkoholik) se toci kolem piva a v momente, kdy jsem se rozhodl s alkoholem (rozumej pivem) skoncovat, tak mi nealko pivo velice pomohlo, protoze jsem uspokojil chut na pivo (muj problem je v tom, ze mi pivo opradu hrozne chutna) ale vypil jedno az dve, protoze diky absenci alkoholu se neroztaci spirala dalsi a dalsi lahve nebo pulitru.
Perry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter