Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: strach
#13527
strach Před 11 rok  
Pěkný den.Na tyto stránky jsem zavítal náhodou a jsem rád.Je mi 44 a docela dlouho jsem chlastal(a chlastám)po pondělním alkoholovém excesu jsem se rozhodl že dobrovolně nastoupím na léčení,mám to domluvene na pondělí,jen co mne velice trápí tak abych nedostal v práci padáka,pracuji jako řidič na záchrance...jako v práci co se týče alkoholu jsem nikdy neměl problém jen mám už toho plné zuby.Ted ještě zvládnout strach z toho co mě čeká.No nejdu do kriminálu tak snad mě tam nekousnou,stydím se ted sám za sebe za mou prohru ale zase na druhou stranu již nechci nikomu ubližovat natož manželce která mě ted drží.Děkuji Vám za pozornost aspon jsem se trošku vykecal snad neobtěžuju krásný den přeji Petr
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13528
Re: strach Před 11 rok  
Petře, jste frajer, fandím a držím palce !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13529
Re: strach Před 11 rok  
No moc si tak teda nepřipadám ale velice si vážím Vaší podpory Děkuji
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13530
Re: strach Před 11 rok  
Petře, o jaké prohře píšeš. Prohra by byla, kdybys s pitím nic nedělal a nechal se alkoholem ovládnout a že on to umí, dostane každého, kdo si neuvědomí jeho sílu a moc. Naopak je to obrovská síla si závislost přiznat, řešit a jít se léčit. Je to nemoc, dostaneš pracovní neschopnost a bude záležet na Tobě, zda o své nemoci řekneš v práci. Správný zaměstnavatel by si měl takového přístupu považovat. Přeji hodně štěstí a úspěchů v léčbě, stojí to za to, koukat na svět střízlivým okem. Držím palce.Jana
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13531
Re: strach Před 11 rok  
Jani děkuji a to jsem měl takový strach že se mi vysmějete ale jste opravdu moc hodní no s tou neschopenkou to se vzhledem k mé práci provalí ale co aspon budu zdráv a hodný né už ten omrzlý opilec....ps:teď mi manželka po 22 letech koupila pyžamo abych tam nezmrzl:-)
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13532
Re: strach Před 11 rok  
Máš podporu ve své ženě, to je ohromné plus !!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13533
Re: strach Před 11 rok  
Na těchto stránkách je úžasné to, že jsme na jedné lodi. Všichni jsme alkoholici, ať už abstinující, či snažící se k abstinenci dospět. Všichni víme, co všechno tato nemoc způsobuje a jak bychom dopadli, kdybychom se neléčili. Proto si tady všichni vzájemně držíme palečky a máme radost z každého i sebemenšího úspěchu. Já abstinuji 7. měsíc a každý den ráno i večer děkuji za střízlivost . Je to nádhera. A ta podpora těch nejbližších je důležitá, považuj si ji. Máš skvělou manželku.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/04/2013 10:57 Provedl: Lanička.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13534
Re: strach Před 11 rok  
Děvčata ani nevíte jak MOC mi Vaše komentáře pomohly
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13535
Re: strach Před 11 rok  
Petře, teď už bude jenom líp !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13536
Re: strach Před 11 rok  
Může být líp, opravdu..Ale znám lidi co v den propuštění z léčebny po 3 měsících do sebe nalili v prvním Albertu po cestě někam 2 lahve levný vodky
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter