Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Maminka i tatínek zemřeli
#14253
Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj všichni,vloni jsem na těchto stránkách byla velmi často... Teď už mi nezbylo nic,jen vy... a až teď jsem dostala sílu se sem znova podívat. A chci vám všem popřát hodně sil ať to zvládnete líp jak já!! Já jsem boj o své rodiče prohrála. Tatínek zemřel na velikonoce a maminka na Silvestra loňského roku. Za vše mohl alkohol,vzal mi je oba,a já se pořád ptám proč?? Pořád se s tím nemůžu vyrovnat a stále dokola si říkám,jestli jsem neudělala málo Pořád mi chybí a pořád je miluji nade vše na světě!!! Je mi 33 let,a nevím jestli můj život skončil,a nebo začíná nový. Na jednu stranu přišla úleva,ale na druhou stranu mě pohlcuje prázdno:-( Pomoc (((( !!!!!
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14254
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Lenko, alkoholismus je nemoc.Jsme bezmocní , proti smrti nelze bojovat, nic.Ty se musíš smířit s tím, že rodiče už nejsou, zajdi si k psychiatrovi, požádej o pomoc,žij dál!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14255
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Smrti neporučíš a alkoholik jí jde vědomě naproti.
Ty musíš žít dál, bude to dobré, uvidíš
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14256
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Lenko,
taky mám dceru Lenku a taky jsem alkoholička-už léta abstinující.Liba i Petr mají pravdu-Vy si vinu nedávejte,nic víc jste asi dělat nemohla,kdo alkoholikem nebyl-nikdy nemůže ten problém pochopit.To opravdu není o vůli kvůli někomu přestat,Petr má pravdu v tom, že alkoholik nemusí nutně pít denně, ale po třeba i delší době ho zlomí ta první sklenička, nedokáže přestat-v tom je ten největší problém.
Mě osobně pomohl strach doslova o život-když mi doktorka řekla,v jakém stavu mám játra.Její slova "uvědomte si,že s každou skleničkou pijete jed" slyším ještě dneska a přestala jsem ze dne na den-ale lehké to nebylo.
Jste v nejkrásnějším věku, užívejte si života a na rodiče vzpomínejte v dobrém-byli opravdu nemocní,berte to tak.
Přeji Vám hodně sil a kdybyste se potřebovala vypovídat tak:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14260
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Milá Lenko,
také jsem na tyto stránky psala, hledala jsem pomoc pro svého přítele. Bohužel před 14 dny zemřel a na vině je, jak jinak, alkohol. Radili mi, abych jej opustila, to jsem nedokázala a teď si prožívám obrovský smutek. Přítel kdysi docházel do denního stacionáře k terapeutovi. Oslovila jsem ho, už jsem byla na prvním sezení. Řekl mi, že ho musím pustit, už jdeme každý po jiné cestě. Je to hodně těžké, hrozně se mi po něm stýská. Jsi mladá, uvidíš, dostaneš se z toho. U mě je to horší, já už zůstanu asi sama. Chlapi v jeho věku proti němu vypadají jako páprdové. On byl krásný chlap, na těle i na duši. Jen ten alkohol byl jeho prokletí...
Jestli chceš, můžeš mi napsat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
sabi.sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14261
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj Sabi.Můžeš mi prosím napsat kolik mu bylo let a na co přesně zemřel?Taky mám strach, že to takhle poseru, ikdyž nepiju třeba měsíc, ale pak mě to popadne a jedu 5 dní dokud nepadnu, nejde to pak zastavit bojim se o zdraví
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14267
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Petře, je jedno, kolik bylo let příteli Sabi, Ty jsi kvartální alkoholik,starej se o to, jak přestat úplně pít,něco dělej se sebou.A to co nejdřív, rad tu máš dost.Na alkoholismus umírají i 30 letí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14272
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Petře, příteli bylo 52 let. 2x se snažil přestat, pak už to nešlo. Nepil denně, ale když ho to čaplo, tak nemohl přestat. Příčinou úmrtí byl jednoznačně alkohol. Líba má pravdu, musíš s tím skoncovat, čím dřív, tím líp. To nejde obelstít.
sabi.sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14273
Re: Maminka i tatínek zemřeli Před 10 rok, 10 měsíce  
Sabi, takových lidí je hodně, trápí mně to moc, ale někdy je prostě ten alkohol silnější, člověka přemůže.Přítel chtěl skončit s pitím, jenže to prostě nezvládl, ono z toho dna je přetěžké se dostat.Víme, co vytrpěl, škoda ho, ještě tu mohl být spoustu let, jenže smrt si ho vybrala a my jsme proti ní bezmocní.Takový je život.Tobě pomůže jen čas, přebolí to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter