Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho
#15354
Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho Před 10 rok, 7 měsíce  
Už jsem zoufalá a nevím přesně, jak tuto situaci řešit, zkusila jsem snad vše po dobrém i zlém, ale nekonala se žádná odezva. Pročítala jsem si zde hodně příspěvků v diskuzi a myslím si, že manžel bude zřejmě kvartální alkoholik , což on samozřejmě popírá jelikož, do práce zatím chodí, o rodinu se stará a funguje, problém je v tom, že když má volno a nejde do práce, zapadne do hospody s kamarády, přijde domů až ráno, samozřejmě opilý, ale to není bohužel vše, v poslední době vždy když přijde namol, tak usne a pomočí se do postele. Když vtane, vše po sobě uklidí, má výčitky svědomí, sype si popel na hlavu a začne mě psychicky deptat řečmi, že se půjde oběsit, že je vážně nemocný apd. nechce slyšet to, že má opravdu velký problém s chlastem. Už několikrát jsem ho vyhazovala z bytu a řekla mu, že se chci rozvést, že už takový život nechci vést, bohužel jsem vždy vyměkla a vše odpustila, protože vydržel třeba měsíc nebo dva fungovat bez chlastu a problémů, no ale pak se vše samozřejmě zopakovalo, nyní se bohužel intervaly zkracují, kdysi to bylo co 2 měsíce, pak co měsíc, potom co 14 dní a teď už za poslední měsíc je to týden co týden .Chtěla bych mu pomoci, ale nevím jak, mám ho stále ráda, když nepije žijeme naprosto pohodový a super život, jezdíme na hory, k moři, ne lyže, užíváme si života se svým malým synem.
Ale pak přijde bohužel vždy jeho zkrat a pohodový život je v háji.
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15355
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - jak z toho Před 10 rok, 7 měsíce  
pokud už se pochcává do kalhot ta to je síla
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15356
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
No právě tohle už normální lidé, kteří se třeba opijí a vyspí se z opice nedělají, myslím, že tohle je prostě alkoholismus.On pořád tvrdí, že má nějaký zdravotní problém, protože dříve se mu to prý nestávalo, což je pravda a že problém má po své mamce, protože ona má menší kapacitu močového měchýře, ale mě se to prostě nechce věřit, myslím si, že je to opravdu tím alkoholem ....
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15357
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj.Pokud se pomočuje neustále i střízlivý, je to zřejmě měchýřem.Pokud se ovšem pomočuje pouze opilý, zanedlouho se začne i pokálovat a měchýřem to není
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15358
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
Má to z chlastu.Pryč od něj, ale dodržet odstup, nevěřit .Být důsledná.Musí to být "dobrý" pohled pro děti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15359
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
Pokud je střízlivý, tak se mu to nikdy nestalo, vždy jen, když toho vypije více. Pokud máme třeba rodinnou oslavu a dáme si společně víno, tak se mu to nikdy nestalo a navíc, doma se nikdy tak neopije, jako v hospodě s kamarády. Před synem to dokonale maskuje, nepustí ho do ložnice dokud to po sobě neuklidí .... Synovi jsou 4 roky a já jsem mu nic neřekla a ani nechci, nechci aby se trápil, už dost, že to musím snášet já.
Nejhorší na tom je, že kdyby nebylo toho chlastu, tak máme celkem fajn pohodový život, oba máme práci, finančně jsme zajištění, máme zdravého syna, nic nám zatím nechybí....
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15361
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
Právě, že kdyby byl nemocný s močákem, má problém i střízlivý.Ale to pomočování patří k alkoholismu, je skoro v bezvědomí, jak je opilý, necítí nic.A malý zjistí velice brzy, že se něco děje, maskování nepomůže.Dávno by ho to mělo vyděsit, měl by se stydět, víme, že to není normální.Co bude dál?Jak to bude pokračovat?Bude jen hůř.Chceš tak dál žít?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15363
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
Nejvíc se mi líbý věty typu :

Kdyby nebylo chlastu, máme super manželství

Kdyby mě denně nemlátil, byl by to super chlap

Kdyby neměl 10 milenek, nic nám nechybí



Tak co vlastně chceš slyšet od nás,když máte vlastně fajn manželství Astrid
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15364
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá - Před 10 rok, 7 měsíce  
oprava líbý - líbí
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15365
Re: Manžel je alkholik, on to však popírá Před 10 rok, 7 měsíce  
Asi nic, omlouvám se za to, že jsem Vás obtěžovala se svým problémem, nikdy jsme alkoholika v rodině neměli, takže vlastně nevím co s tím ...
Astrid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter