Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: kámoš
#20973
kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Ahoj,potřeboval bych radu kvůli kamarádovi.Pěkně v tom litá.Pije každý den víno.Přišel o holku o práci teď ještě skončil na ulici.Dneska jsem za ním byl a dal mu aspoň stan a náký věci.Ptal jsem ho jesi si uvědumuje že jak skončil,je z vetšíny zapříčiněno že tolik pije.Kupodivu řek že ví přiznal že s tím má problém že ho to sere a chce s tím něco dělat.
Myslím, že je zralej na léčebnu vyřešilo by to i prozatím problém s bydlením,ale je náká léčebna kde by ho vzali hned?další průšvih je že neplatí zdravotní takže nemá žadný pojištění.Nevíte někdo kam se obrátit na Mělnicku Kladensku nebo Praze aspoň kde by mu poradili jak dál a vzali ho bez placení?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20974
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Zavolej do léčeben, měli by ho vzít, záleží, kde bude volno.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20975
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Moje zkušenost je že těm co neměli zdravotní pojištění hrazené poskytli v léčebně jen tu nejnutnější pomoc.Bohužel i zdravotnictví je o penězích.Je to jedna z prvních věcí,které si sociální pracovnice v léčebnách ověřují.Obraťte se pro tuto informaci s dotazem přímo Dr.Mlčochovi-pod kontak-e-mail.Snad se najde řešení.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20976
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Jana Mertosová napsal:
Moje zkušenost je že těm co neměli zdravotní pojištění hrazené poskytli v léčebně jen tu nejnutnější pomoc.Bohužel i zdravotnictví je o penězích.Je to jedna z prvních věcí,které si sociální pracovnice v léčebnách ověřují.Obraťte se pro tuto informaci s dotazem přímo Dr.Mlčochovi-pod kontak-e-mail.Snad se najde řešení.

Jednému bývalému spolupijanovi/korheľovi som najprv uhradil dlžobu v zdravotnej poisťovni - až potom absolvoval kompletnú PAL.

(Iný kraj - iný mrav! Dlhy treba platiť všade, či?)

Doposiaľ sa drží triezvosti!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20977
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Je to vlastně nemocnice, za mě tam byli bezdomovci, zadlužení.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20978
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
To měl štěstí,žes mu pomohl i v tom,že se chytil.Že ještě nebyl tak prochlastaný.Očekávat od své pomoci i patřičný výsledek se neoplácí.Je to zisk,nebo ztráta na jedné straně,život nebo smrt na druhé.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20979
Re: kámoš Před 9 rok, 8 měsíce  
Já jsem loni v lednu měla nástup do Apolináře.Neměli smlouvu s mojí pojiš´tovnou což jsem zjistila až tam.Musela bych si celou léčbu uhradit sama.Vracela jsem se z Prahy a cestou volala psychiatričce jak jsem dopadla.Než jsem dojela do Ostravy,tak mi volala zpět že mám zajištěný nástup druhý den do Opavy.Tam jsem byla 6týdnů.Jeden hysterický telefonát od segry a já unáhleně léčbu ukončila.Což byla chyba jak prase.V březnu jsem nastoupila v Ostravě detox a komplexní protialkoholní léčbu jsem stihla přes dvě léčebny a celkem 3 oddělení.To jsem si stihla tak neskutečně rychle vypatlat mozek.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter