Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: prosba jak pomoci příteli a tatinkovi male dcerky
#23270
prosba jak pomoci příteli a tatinkovi male dcerky Před 9 rok, 5 měsíce  
Dobrý den, potřebovala bych moc poradit prosím prosím žiji s přítelem již 2,5 roku který dost pije tvrdy a tajne a jsem z toho nešťastná i já a celá jeho rodina máme 10 měsíční dcerku tak jsem marně doufala ze to přejde kdyz se narodi a nic problém je ze je řidič z povolání samozřejmě je soudný a v práci by nepil ale co s nim doma???snažila jsem se s nim bavit po dobrém už asi 50x ale vždycky u nej ten rumik najdu a už na to nemam silu u lékaře kdyby řekl ze by potřeboval třeba léky by přišel asi o RP ne??? Jenze on je palice dubová myslí ze ho v 35 jen všichni chceme omezovat a ze se chce občas napit aspon piva jenže my už si myslíme všichni a hlavne to vidíme podle chovani ze ani to bohuzel nemůže když se napije je hulvát nadává opakuje se dokola dela hlouposti no proste se s nim nedá byt v 1 místnosti jenže on žádný problém zjevně nemá a my nevíme jak na nej on sám střízlivý chce přestat jenže už mu to bohuzel asi nejde miluju ho nechci ho opustit ale už to řeším dlouho a jsem unavena poraďte prosim co s nim doma když je to řidič a snad si nechá pomoci zapomněla jsem zmínit ze já si v mládí alkoholismem prosla abstinovala jsem úplně 4roky první rok jsem se defakto jenom klepala a po 4 letech jsem se bála napit i birela tak vím jaké to je a ze je na tom opravdu přítel blbe nechci aby přišel o práci ale potrebujem poradit razantní zásadní a funkcni krok diky
Šárka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/11/2014 20:32 Provedl: sarkulka. Důvod: dopsani prosby
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter