Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Hrozící recidiva
#23367
Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
Dobrý večer,
před nějakým časem jsem tu přidávala náš příběh. Jen ve zkratce - přítel hodně pil, odešla jsem od něj, přestal a asi rok a půl se držel. Teď nás potkalo pár dost krizových věcí a jeden den se napil, bylo to minulý týden a nijak extrémně. Nedělám z toho závěry, v té situaci to bylo dokonce pochopitelné, ale od toho dne má šílené nálady, opakuje, že se stejně zase napije má pomalu sebevražedné myšlenky. Už nevím co s ním. K odborníkovi jít nechce, mluvit se mnou taky ne. Je uzavřený do sebe, naštvaný na celý svět. Snažím se mu dát pokoj, ale i já mám nervy na pochodu a nedokážu se starat ještě o něj. A teď babo raď. Jak se k němu teď chovat, co s tím? Díky za jakoukoli reakce.
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23368
Re: Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
no ja momentalne prozivam neco podobneho dokonce jsem skrz chlastu zacal chodit i behat taky nejakou dobu jsem nepil v sobotu mi nekdo ukradl auto primo pred barakem zjistil jsem to kdyz jsem sel v nedeli na sichtu 2 hod na policajtech no a samozrejme zpatky jsem se stavil v hospode a uz to bylo jedine reseni dozivotni abstinence nevim uvazoval jsem i o anonym.alkoholicich a stydim se no radsi bych byl v te roli zachrance nez v te ktere se nachazim
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23369
Re: Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
Tak role zachránce taky není nic moc. Sprostě Vás zneužiju - poraďte mi, jak chcete aby s k Vám chovali Vaši nejbližší? Nechat na pokoji nebo se snažit mluvit? Jinak vám přeju, abyste všechno zvládl. Když srovnám mého přítele když pil a když se z toho dostal, tak je to milión a jedna. Proto vám říkám, vydržte to! Stojí to za to.
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23370
Re: Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
mluvit a to o vsem moznem ale kdyz toho clovek moc naslibuje tak uz ho potom nikdo nebere vazne
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23371
Re: Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
Krize, bolesti patří k životu, alkoholem se nevyřeší.Když bude přítel střízlivý, promluvte s ním,když neskončí s alkoholem, odejděte.Už ví sám nejlépe, jak na to.Měl by zajít na AA, je to podpůrná léčba.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23380
Re: Hrozící recidiva Před 9 rok, 5 měsíce  
Momentálně nepije,byl to opravdu jen jeden den,kdy jsme se dozvěděli hodně špatné zprávy. Ale připadá mi,že naprosto ztratil smysl života-nic pro něj nemá smysl. Neustále mluví o tom,že stejně nemá smysl nepít,že stejně začne,že je všechno úplně stejné jako před tím. Ono už je to spíš na odbornou pomoc,tu ale odmítá. Nevím,jak ho motivovat k nějaké činnosti. A pro mě už to začíná být také hodně náročné.
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter