Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: porada
#23534
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Léčebny jsou ted přecpané (čekačka až 2 měsíce) jsou tam uklizení alkáči na zimu..za tu dobu se přirozenej alkoholik s vidinou "doživotní abstinece" v klidu uchlastá k smrti
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23535
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Tak to záleží na něm, zdali se upije. Jak jsem sem psala, mně bylo ráno tak už zle, že jsem cestou do práce seděla u hřbitova, kouřila, a tím to bylo i horší. Musela jsem se vrátit. Nebyla to ani kocovina, prostě tělo to už nechtělo. Pak jsem pádila zpět, opět si koupila krabici vína, abych to zvládla. Jenže pak jsem ji už nemohla ani vypít, bolelo mě celé tělo, dokonce jsem psala i zápisky do deníku, že jsem si chtěla přivolat rychlou. Myslela jsem, že mám infarkt. Ustála to, a koupila si další pití. Tak to šlo pořád dokola. Noční můry, děs. Až jsem věděla, že další den už takhle prožít nechci. Nikam jsem nevolala, prostě mě rodina naložila a dobrovolně jsem jela do Bohnic. Tam mě nejprva vyhodili, protže se třemi promile, ačkoliv jsem si připadala normálně, se nastoupit nedá. Další den jsem si myslela, jak jsem chytrá, když vypiju krabici do 7 do večera. Ale ráno jsem měla ještě přes 1 promili. Naštěstí mě vzali. Pavilon 8 se stal na 11 týdnů mým domovem, kde jsem zažila nejhorší abstinenční můry. Ale jsem vděčná za to, že jsem si tím prošla, i prvním epilepťákem. Pokud mám bažení, vzpomenu si na ten hnus, na mého syna, kterému jsem 9 let ubližovala a který při mě stál a psal mi suprové dopisy, kde se na mě těšil a byl na mě pyšný. A to mu je 22 let
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23536
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
To chce zapít
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23537
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Petre, ja s tebou nesuhlasim. Da sa prestat vcas, este pred dopadnutim na to uplne dno. Aj toto forum je dokazom, ze sa to vela ludom podarilo. Aj ja som to zvladla a velmi sa z toho tesim. Viem, ze vyhrane nemam, ale to nebude mat nikdy nikto z nas. Vies, ty to zial nezvladas,a preto si myslis, ze sa to neda. Nevies s tym prestat vcas a cakas na to dno. Len problem je ten, ako pise Liba. Vela ludom sa z toho uplneho dna uz nepodari odrazit, vtedy je to podla mna uz sakramentsky tazke.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23538
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Kira,
..."každý jeden triezvy deň stojí za TO!"


..."Som rád, že si našla vo vlastnej triezvosti zaľúbenie!"

"Vitaj v klube!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23542
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Jsem rád že už několik dní jsem neměl v ústech ani kapku alkoholu. Tolik sebejistoty jsem už dlouho neměl. Vyřešil jsem si hodně mých záležitosti co jsem pořád před sebou odkládal. Díky za to rozhodnutí co jsem před několika dny udělal a že jsem navštívil lékaře. Snad mi to sebevědomí zůstane. Lepší dárek jsem si pod stromeček nemohl ani nadělit.
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23543
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Jen to nepřeháněj s aktivitou, stihneš vše, pomalu!!Hlídej si svou střízlivost, nabírej sílu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23545
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23546
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Četla jsem to.Konstatování nic neřeší, dlouho s tím dělat nebudou, jsou jim peníze do kasy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23547
Re: porada Před 9 rok, 3 měsíce  
Jak na antabus?

Jak docílit, aby nám neblokoval náš milovaný enzym acetaldehyddehydrogenázu. Vcelku jednoduše. Ráda bych přidala i pár strukturních chemických vzorečků pro oživení diskuse, ale obrázky zde zatím nelze vložit. Tak o co tu vlastně jde? Původně neškodný Antabus nebo-li Disulfiram nebo taky Tetraethylthiram disulfid v lidském žaludku vlivem kyselého prostředí metabolizuje na na diethyldithiokarbonát a ten už zlobí a chová se jako ireversibilní inhibitor již výše zmiňované ALDH. V zásadě máme dvě možnosti. Nedopustit metabolizaci Antabusu v těle nebo využít jeho až perverzní schopnost tvořit feláty s kovy (V oblibě má měď a proto se používá jako pesticid k léčbě ektoparazitických kožních onemocnění způsobených např. Zákožkou svrabovou. Ale o tom až někdy příště.). Na tomto principu je založena i jeho účinnost, kdy blokuje NFkappaB a tím produkci ALDH.
Tak už víme jak na to? No jasně. Před užitím Antabusu proedeme důkladný výplach žaludku roztokem jedlé sody s přidání dihydrátu chloridu měďnatého. Vznikne nám sice další inhibitor Cu(DDTC)2, ale ten nás už nemusí trápit. Ten se používá při léčbě onkologických onemocnění.
Patrně by se dalo využít i nějakého inhibitoru protonové pumpy jako např. Omeprazlum, ale to by si vyžádalo podrobnější zkoumání.
Tak a teď vzhůru do hospůdky!!!!
Vše berte s dostatečnou rezervou a nadhledem.
Vaše Amadi - koza Burská
Amadi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter