Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: když se opiju tak rozbijím věci
#30103
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Nenavážejte se do sebe už sakryš, važte si toho co máte,
Liba to dotáhla co se týče věku nejdál a jak to u mně bohužel nepůjde, díky diagnóze tak vidim věci jinak a promiňte, jestli sem se vás dotkla, to sem tak nemyslela
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30104
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Bravo JA, konecne si sa ukazal. Ty sa mozes navazat do vsetkych a ihned ako niekto oponuje tebe, tak vybuchnes a sa ukazes v peknom svetle.

Tak po prve ja AA nezavrhujem, len som vzdy pisala, ze nie su pre kazdeho a za tym si stojim. Ale zaroven som vzdy pisala, ze uznavam ich zasluhy a aj to, ze vela ludom naozaj pomohli. A mnohym som tu dokonca napisala, ze podla mna by im pomohli prave AA a mali by tam zajst.

Co sa tyka nasilia, tak som zasadne proti akemukolvek nasiliu a pokial by ma niekto udrel, tak by som s nom nezostala ani minutu. Takze to s talianskym milacikom, si si naozaj mohol odpustit, bolo to od tebe ubohe a vrcholne trapne.

Ty si postrehol, ze som K podporovala niekde v nasili a v nasili? Hned ako napisala co ma za problem, som jej napisala, ze ma okamzite prestat pit, ze to je jedine riesenie jej problemu Na co aj napisala, ze sa alkoholu uz ani nedotkne a ty si sa vtedy do nej a nasledne do mna pustil. Takze nechapem co mas za problem.

Ale som rada, ze si sa ukazal v pravom svetle.

ten PetrCh mal nakoniec vo vela veciach pravdu, co sa teba tyka.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30105
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Kira si hraje na vyladenou abstinentku a přitom je to hadava hutoracka. Hafo odsuzujicich, napadajicich slov.Bravo, ty oporo alkoholiku!
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30106
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Největší rozrypavačka došla, bravo, to zase bude víkend.

Kiro, Ja, máte skype, vyříkejte si to tam, nedělejte Jane radost.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30108
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane uz si mi chybala By ma zaujimalo na co si hras ty? Teba tu okrem Liby neznasa kazdy, niektorym sa dokonca otvaraju noziky v kapse, ako vidia tvoje meno Ale obdivujem ta, ze potom co si tu predviedla v minulosti, nemas v sebe hanbu a nadalej sa tu predvadzas
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30110
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Jana napsal:
Největší rozrypavačka došla, bravo, to zase bude víkend.

Kiro, Ja, máte skype, vyříkejte si to tam, nedělejte Jane radost.


Nie Jani, ja uz koncim. Nebudem tu robit dusno. Ja som to ale fakt nemyslela zle, len mi bolo luto K, ze napisala ze sa alkoholu uz ani nedotkne a miesto podpory sa tu do nej pustili ako do vraha. Ale tu nema zmysel niekoho podporovat, bolo mi za to napisane, ze som hysterka otlkana talianom a to uz podla mna bolo od JA naozaj za ciarou. Takze ja koncim.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30112
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Noziky se otvírají akorát ozralym hysterkam. Jestli takhle doma taky vyvadis, není divu, že nějakou dostaneš a pak si lecis mindraky tady:-D
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30113
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Když on každý chápe jinak.Ne vždy je jasně napsáno, co a jak.A urážek přibývá, klídek, uberte z ega, a pomáhejme.Jano-můj věk- také jsem neměla moc šancí dál žít, srovnat se se střízlivostí, nemoci, operace.....a pořád to jde.Nevěš hlavu, dožiješ se zázraků, ale střízlivá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30114
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
líbo díky, ale není to dobrý.
Nejsem s tím úplně srovnaná.
Půjdu.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30115
Re: když se opiju tak rozbijím věci Před 8 rok, 8 měsíce  
Co se týká dedukování z textu, doporučuji nededukovat nic. A brát co je napsané jako fakt, na otázku stručně a jasně odpovědět.
Dedukce mouhou vést k pohádkám 1000 a jedné noci.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter