Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Moje matka, alkoholička
#47866
Re: Moje tchyne alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Danielo,
Šance je vždycky. Když si přečteš kousek výš, jak na tom byla Reminiscence a teď abstinuje, tak naděje je, ale chce to obrovskou vůli a touhu po živote. A tu člověk musí najít sám v sobe.
Ty do rodiny s alkoholikem prichazis, pritel už si asi prošel více zkusenostmi s jeho matkou a jestli už couvá,je to proto aby si chránil svuj život a na to má právo. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47867
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Danielo, pročti si tohle téma, myslím, že je tam napsáno všechno. Nebo přečti i ostatní příspěvky v tématu Alkoholik v rodině. Pravda je taková, že když alkoholik nechce se svým problémem nic dělat, je lepší se odstřihnout a nenechat si kazit život neustálým stresem co, kdy, kde se zase stalo. Říct ano, jsme tady a kdyby ses rozhodla pro léčení, pomůžeme ti. Jinak si to prožívej sama. A jo, alkoholici bývají často fajn lidi, hodní, pracovití, citliví. Ale alkohol tohle postupem času maže a z lidí se stávají duševní a tělesné trosky. Vím, že je těžké se na to dívat a nic nedělat, ale neustálá pomoc, pokud alkoholik nechce přestat, je vyčerpávající, zbytečná a kontraproduktivní.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47913
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Děkuju moc za odpověď. Četla sem spoustu příběhů ale potřebovala sem to asi slyšet přímo ke mě. Nemohla sem najít jak zvlášť napsat příspěvek tak se omlouvám ze sem psala pod jiný. Nikdy sem nic takového nezažila. Ano já bych se přestala stýkat ale přítel ji nechce úplně opustit a tak sem toho součástí ale on je flegmatik, vidí ji , nasere se ale za hodinu ho to přejde a řeším to jen já . Ale asi už to vzdavam víc nedokážu udělat. Díky moc za vaši odpověď a čas.
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47915
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Nemusíš děkovat, my tu jsme rádi, když můžeme pomoci aspoň radou I když se ty rady někdy hodně špatně čtou. S přítelem se třeba domluv, že tě vidět ji ničí a že už s ním na návštěvy jezdit nebudeš a nebudeš ji ani řešit v dlouhých a zbytečných rozhovorech. Přítel to snad pochopí. Kdyžtak mu nech přečíst tyhle příspěvky. Tak hodně sil a užívej života.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47918
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Poděkovat je slušnost
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47919
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Daniela napsal:
..... Ano já bych se přestala stýkat ....
Ahoj
To je od tebe rozumné a v současné situaci jediné možné řešení a ještě k tomu bych to "posichroval" na tvém místě nějakou slušnou vzdáleností mezi vašimi bydlišti....časem se to může a pravděpodobně i bude jenom zhoršovat.
Mimochodem není tam zmínka o tchánovi, jejím manželovi. Ten v tom nijak nefiguruje? Jak to s ní řeší, nebo neřeší?
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47930
Re: Moje matka, alkoholička Před 6 rok, 2 měsíce  
Manzel se sní už před 20 lety rozvedl a ma jinou rodinu. Pak měla par přítelů ale i ti to po par letech vzdaly. Bydlíme od ni asi 50 km, ale jezdíme tam často kvůli babičce a dědovi kteří jsou uzasni. Ale oni nic netuší a ani jim to říct nechceme, mají už vysoký věk a oba na tom nejsou zdravotně nejlíp a myslím ze bysme jim pridelaly starosti navíc
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter