Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Manžel moc pije
#7985
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
To je pravda,budu doufat, že ten kompromis pomůže nejen mě,ale i celé rodině.
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7986
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Poku to nepomůže?Nezbývá než nekompromisně začít řešit.Je to v zájmu JEHO ŽIVOTA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7987
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Prostě to zkusím a uvidím. Když to nepomůže,tak jak to mám nekompromisně řešit??
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7988
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Najed´na léčba hned nahoře vlevo-tam píše Mlčoch informace jak se chovat v takovýchto situacích.Pomůže ti navštívit skupinu AA-můžeš tam jít i když ty nejsi alkoholička-tam se také dozvíš co a jak-připomínám po skupině.Po každé skupině máš možnost oslovit kohokoli nebo všechny a požádat o radu,pro rodiny alkoholiků funguje skupina ALL ANON-ty pomáhají uvědomit si,že nejseš sama a učí zaměřovat se především sama na sebe-protože jeden alkoholik v rodině stačí na to,aby onemocněla celá rodina-má to výrazný dopad na veškeré vztahy.navíc i když se alkoholikovi podaří nepít-manželky,ale i děti často nevědomky požadují aby jim byla vynahrazena,vrácena celá péče a všechno,co utrpěli-ono to v podstatě nejde ani nemůže jít.Nevím odkud jsi-dala bych ti adresy a telefon na někoho.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7989
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Děkuji, já se kdyžtak ozvu, zkusím zatím to cvičení.Zatím se mějte, dobrou noc, už nemůžu udržet oči.
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7990
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Je to pod léčba- rodina alkoholika.Vidíš,Mlčoch tam má všechno-i skupiny a dívala jsem se dokonce aktuální(tady v Ostravě vznikla jedna nedávno-a on ji tam má-pašák
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7991
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Dobře, kouknu tam.
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7992
Re: Manžel moc pije Před 12 rok, 3 měsíce  
Jano, na AA zjistíš víc o nemoci alkoholismus.Jen aby nepil víc a víc!!A Ty cvič, přijdeš na jiné myšlenky, a třeba ho to nakopne.Když bude střízlivý, pochval ho, jak je bezva, jak nesmrdí chlastem........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17199
Re: Manžel moc pije Před 10 rok, 2 měsíce  
Hele asi tak. K manuální práci pivo prostě patří - pokud nemusí jezdit autem atd..Dříve to byla normálka, dnes se po tom šlape (narůstá potřeba i pro manuálně pracující více jezdit auty, působit profesionálnějším dojmem atd..), ale pokud dělá na sebe, směrnice si určuje sám (já osobně si dám dvě a jsem zralej maximálně na music&relax a hovno udělám, takže přes den u mě nehrozí ani malý u oběda, navíc jsem často za volantem, jak pracovně, tak z pohodlnosti). Dám si celkem pravidelně až večer, buď v hospodě, nebo u TV, popř. u PC. Ona ta 3-4 piva či lahev vína tolik neškodí, člověk se uvolní a nepotřebuje psychologa, ani žrát antidepresiva nebo jiný sračky. Během dne mě to ani nenapadne, protože do 16.h min. jsem v práci, pak do 19 lítám okolo baráku, nákupy, zařizování, kšefty bokem, večeře a pak teprve "zábava". Hezky se mi usne a ráno je pohoda a jede se na novo. Horší by bylo, kdyby se tvůj manžel celé dny válel, nedělal, přestával mít zájem o okolí, vylejval se do "sraček" už během dopoledne a byl agresivní. Pak je to problém. Pravda je, že trpět ty výpary je nepříjemný o víkendu jsem vezl autem tátu (56) z chalupy, který už pije kvůli zdraví jen zřídka, ale známý měl 70. narozeniny, takže to rozjel, a kladl mi na srdce, abych to doma neříkal (ikdyž mrzlo, okno v autě bylo na 5 cm otevřené. :DD ). A pak to mít v posteli, to se nedivím, že Ti to vadí...
Dave

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter