Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Rada
#9275
Rada Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, ja mam také takový problém. Mamce je 41 let. NEpije sice každý den, ale velmi často a hodně. Jsme ve finanční tísni už celkem dlouho. MAmka, když se u nás naskytnou peníze vždy zamíří do hospody. Ještě mi není 18 a musím chodit do školy, jenže nemám školu v místě bydliště a tak musím dojíždět a ona dost často propíjí peníze mě na cestu, Kolikrát už jsme jí domlouvali. Třeba týden seká latinu a poté znova jde a utratí veškeré peníze za pití. Prosím, poradte mi, co mám dělat .. Děkuji
Kačka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9276
Re: Rada Před 11 rok, 10 měsíce  
Kači, je to děs!Prostě řekni mámě, že půjdeš na sociálku, nahlásíš to, aby jí peníze nějaké vzali, dali Tobě....postraš jí,oni ale Tě můžou strčit někam do domova.Nemáš v okolí příbuzné, někoho, kdo by Ti pomohl toto řešit.?Zkus zavolat na nějakou linku bezpečí, tam jsou odborníci, ví,co dělat.Máš toho moc, máš babičku, tátu, tetu??????Za těma běž, pomůžou Ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter