Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: Jsem koholik a nevím jak dál
#28116
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Opravdu výstižně Kiro napsané, teatrální odchod Líby s kopnutím si do ostatních.Není to poprvé.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28122
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Troska petrch zas napíše "skvost" a vy už zase jedete proti sobě
A ještě tady chybí Jane s kultůrní vložkou a dejte si tam ceduli- neordinujem neradíme, jsme tady na dvě věci
FŮŮŮŮŮJ,ŽE VAS TO BAVÍ
Ariel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28125
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Děkuji Kiro, rozveselila jsi mně, jak rozumím alkoholismu naštěstí posuzují dokonce odborníci.A psala jsem Ja, ne tobě, proč se pleteš do cizích věcí?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28128
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Líba nabízí jasnou pomoc pro ty, kteří ji chtějí přijmout.
A to je zvednout se a vyhledat pomoc, na skupinách, v AA, v léčebně. Tam se alkoholikovi dostane všeho, vysvětlení, pochopení. Protože pouhým "tlacháním" na fóru se z alkoholika abstinent nestane.
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28129
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Som rada, ze som ta pobavila. Aj ty mna vzdy pobavis tymi tvojimi frazami alebo sebavychvalovanim.
A ty sa nepleties do cudzich veci? Pisala si tu o vsetkych ostatnych, takze aj o mne, takze som si mohla dovolit reagovat.
Ty rozumies alkoholizmu, ked je uz niekto v poslednom stadiu, ale posudzujes vsetych rovnako a nieco take ako empatia napr. alebo posudzovanie pripad od pripadu individualne ti nic nehovori.

Ja som sa tiez zoznamila s odbornikmi na alkohol tu v Taliansku a ked som im spominala niektore tvoje univerzalne rady, tak sa nestacili cudovat..Trochu sebareflexie by nezaskodilo. Kazdy ma ine skusenosti a kazdy moze pomoct niecim inym. Ale to tvoje presvedcenie o tvojej neomylnosti a nadradenosti nad vsetkymi ostatnymi je skor kontraproduktivne ako pomahajuce.

Mas tendenciu to tu ovladat a ked sa ti to uz nedari, tak ako v minulosti, tak zacnes kopat do ostatnych. A vacsina ludi co z tohto fora odisla, tak odisla kvoli tebe. A aj to napisali, ze odchadzaju kvoli tebe, tak to nehadz na ostatnych.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28130
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Dejna, nesuhlasim s tebou. Vela ludi tu na fore prestalo pit samych a nesli na AA, do liecebni..Naopak dost ludi, co tu pisalo, ze chodili na AA aebo sa liecili v liecebnach zacai pit znovu.
Ja nikoho samozrejme od liecenia neodhovoram, ale to co si napisala je zavadzajuce a nepravdive.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28131
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
je to veřejná diskuze a reagovat snad může každý,Líbo, co vy předvádíte, to zůstává rozum stát.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28132
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Proč nepravdivé? Nikomu nic nevnucuji. Nevím, jestli hodně lidí z tohoto fóra dokázalo přestat pít bez pomoci. Vím jen o tobě. A to, že se daří tobě, neznamená, že to dokáže každý. A toto mi přijde zavádějící.
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28136
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Dámy,

...skúste hrany prebrúsiť, nalakovať a potom TO celé spoločne vyleštiť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28137
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 8 rok, 11 měsíce  
Dejna, akoze len ja? A co Stopka, Helena, Cracen, Honza, Aneta, Jarmila a mnoho dalsich? Mne len vadi to, ze sa tu casto opakuje, ze sam clovek to nezvladne a tym sa berie nadej vsetkym co to chcu skusit. Mne to tu tiez pisala Liba a aj niektori dalsi, ze nemam sancu a ze skoncim zle...Nepovazujem to za spravne..
Ked to clovek chce vyskusat sam, tak nech to skusi a ked vidi, ze to nejde, nech samozrejme potom ihned vyhlada pomoc..ale odrazat niekoho hned na zaciatku a brat mu nadej moze byt kontraprodutivne a dotycny sa moze na vsetko vykaslat a pit dalej..
Myslim, ze vacsina ludi vie o tom, ze existuju liecebne a AA, ale ked sem napisu a ziadaju o radu...tak nepovazujem za radu odpoved typu chod na AA alebo chod do liecebne...to sem nemusel ani napisat a mohol tam ist rovno..ale asi ked sem napsie, tak vo vacsine pripadov hlada ine moznosti ako liecebnu alebo AA...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter