Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...16
Dolů
Téma: Jsem koholik a nevím jak dál
#2161
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Květa napsal:
Andreo,
myslím si, že ta druhá paní vyuřívá Radky1 nepřiměřené chování ke svým záměrům, jakým nevím a taky mě to nezajímá.
Radka1 je velice empatický člověk a když zjistí něco nekalého nebo nebezpečí pro druhého, jde po tom jak lev.


Květo, jsem ráda, že i Vám se jeví chování Radky1 jako nepřiměřené,
že dovede lidi povzbudit, jsem jí napsala soukromě, na čež ona reagovala další agresí.

Mým jediným záměrem je, aby mi dala pokoj, ignorovala mou existenci, a dle svých doporučení psala jen to, za čím si stojí.
Jsem jen člověk a celkem přiměřeně mě naštvala Liba s doporučením, ať si na své diskuzi, jíž se d¨sama účastnila, blábolím co chci, pro mě je to urážka.

Jelikož mi Radka psala, chci kapitolu s ní mít uzavřenou a vědět, že si mě nebude dál všímat.
Pokud nepíši jasně, nebo to ode mne nechápe, tak jí může třeba Liba požádat, aby mě hodila za hlavu, protože já sem po té skutečně nebudu mít důvod přispívat, neboť prostoru k blábolení mám dost, navíc se jedná o diskuzi, tedy si názory vyměňujeme a respektujeme názory jiných, tomu se dle mého řídá tolerance.

Za své hovoří, že je toto první střet, tedy podobné reakce na mě nikdo nemá, jen paní Radka1 s tulipánem.
Liba je hodná ženská, ale občas napíše něco, co mi vadí, ale kdo ne, moje psaní vadí zase jí.

Přitom a to si vyprošuju, organizaci anonymních alkoholiků, plně respektuji, doporučuji všem, protože to že já s nimi nemám dobré zkušenosti, neznamená, že nepomohou jiným, že tam je spousta fajn lidí vím, některé i znám, nechci je házet do jednoho pytle.

Radka1 hájí Libu, jako bych jí já ubližovala, beru že Libě vadím, ale nemusí napadat mou diskuzi, která púrostě pomáhá taky, a jsou v ní jak členové AA tak další.

Pokud mi Radka 1 píše, a obtěžuje mě, vyhrožuje, nepovažuji to za jednání zralé osoby, která by měla právo vyčleňovat, kdo kam bude přispívat, stejně jako kdo má a nemá právo říci svůj názor.

Jediné co žádám, je klid z její strany, a tím já tu vyklízím prostor, protože ani mě není příjemné co se tu děje,
ať to tu pomáhá,
není potřeba obtěžovat pana doktora, kdyby měl zasáhnout spravedlivě, co se týká narušení této diskuze sporem mezi mnou a Radkou1, zabralo by mu pročtení dost času,
reagovala jsem dle mého přesvědčení v mezích přiměřených, a slova jež se Radce1 nelíbí a vyvolávají v ní zlobu, jsou především její vlastní.
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2163
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Naposledy ode zde pro Radku1.

Proč myslíte, že vás nesnáším? Jak jste na to přišla? To si o sobě myslíte, že jste pro mě tak důležitá? prostě nepřinutíte můj tlak, aby se zvýšil a je mi zcela jedno, kam všude kopírujete moje příspěvky. Je mi zcela jedno, že mi vyhrožujete trestním oznámením.
Chci se zeptat, jaké právní by měl znít název toho oznámení? A kdo by se tím zabýval jako? Myslím která instituce? Ty informace o sobě jste si zveřejnila sama, což jsem chtěla a předpokládala. Vy sama, svým vztekem a potrhlým chováním a žalováním na mě na veřejné komunikační síti, splňujete podmínky vzdáleně případného občansko - právního řízení, ale jenom velmi lehounce, ještě to nevystupňovalo do větších extrémů. Ale já si s vámi zdržovat nemíním. Takových jako vy běhá po světě.
Vím, co tím sledujete. Jste zapšklá v tom, kde žijete a jak. Já ale za to nemohu, sama jste se tak rozhodla, žijete jenom ve lžích, jak by to mohlo vypadat pod vaší režií.

No, já nevím, jak vy, ale mám moc prima návštěvu, jdeme na kávu. Nemám čas na oslovení ani na podpis.


Radko1 s tulipánem,
pokud ještě potřebujete, vyvztekejte se, vaši mailovou adresu nastavuji do spamu a nebudu Vás číst.
Máte pravdu, vyhrála jste, jste lepší člověk, ve svém vzteku, kterému jsem podlehla, mi vůbec nedošlo, že jsem sama zveřejnila svůj již tak dost veřejný mobil, a polovičně veřejné IP. To jste mě teda vážně dostala.

Nikdo si teď vůbec nevšimne, že jste mi vyhrožovala, všichni budou nejvíce vnímat mé tel. číslo a IP. Nandala jste mi to a boj s vámi vzdávám.

Pokud vás nezajímám, a píšete tak zle mi tak zle, přitom tedy jsem vám fuk, pak nemám představu, jak vypadá vaše chování k těm, které nesnášíte.

V úvodu slibujete, že nebude svůj tlak zvyšovat, což si vykládám, jako nabídku keč smíru.

Prý nejste lingvista, a živí vás čísla.
Kdybyste si tedy ráčila spočítat, že oslovení a podpis je slov méně, než celá věta, kterou jste mi na závěr napsala.

Zbytek komentovat nebudu,
snad jen na závěr:
vybírejte od života to lepší, a když vás tak moc nezajímám, neutrácejste telefonováním lidem, které máte na zjišťování osobních údajů, zavolejte jim jen tak a řekněte něco hezkého, neobtěžujte je.

Přeji všem pohudu a klid, a loučím se s vámi Radka K. Darka
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2164
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Milá Radko K,
doufám, že tentokrát to myslíte vážně a opravdu odcházíte. Nevidím pražádný smysl v kopírování jakýchsi příspěvků a vyřizování si účtů s kýmkoliv, na tomto fóru. Pro příště tak prosím čiňte soukromě, nikoho zde to nezajímá. Toto je fórum o alkoholismu. Nevím jste-li alkoholik, ale nějakou duševní poruchou trpíte zcela jistě. Doporučuji navštívit odborníka.
S pozdravem Jarka
P.S. Doufám, že oslovení i podpis je v pořádku.
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2165
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Jarko, děkuji!Je načase, aby tu byl klid.Tolik lidí má tolik starostí, bolesti, potřebují pomoc, a tady se bude řešit, opisovat, kritizovat........špatně.Mně si pořád do huby bere taky, už to neřeším, má fakt problém ona.Je jí škoda, komu není rady, tomu není pomoci, ale jistě tuto diskuzi padnout nenecháme, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2167
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Snad se zamyslí nad tím všichni aktéři, a i paní s tím tulipánem se bude chovat jako v anonymní diskuzi.Slušně.Ani názor jiné osoby nás nesmí vyprovokovat k takovému jednání. To přeci platí v životě obecne, ať jsme nebo nejsme alkoholici.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2171
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Libo,teď si berete do huby vy ji.
Jarko,že jste lhostejná vy neznamená že všichni.Spíš by se paní co leze do soukromí lidem měla omluvit,má-li čest a charakter.
Jestli se na někoho upla tady tak se to má tady vyřešit.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2172
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Karle, jestli Vás toto téma tolik zajímá, máte možnost na Volné diskuzi pokračovat, tady se řeší jiné věci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2174
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
achjo, i když se opravdu ztrácím v tom kdo je kdo, tak jedno mě strašně mrzí: že se tu tímto sporem zaflákalo celé vlákno,kdybych sem přišla v tuhle chvíli a přečetla si to, tak asi zase rychle odejdu....a to je škoda, nešlo by to oddělit do samostatného vlákna Radka vs Radka fight?nebo tak něco:)
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2175
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Peťko, už to bude dobrý!Bude jasno, kdo je kdo!A proč nespíš?Já straším takhle brzy, protože jsem usnula nezvykle brzičko, a tak vařím, venku tma, ale Ty?Doufám, že nesmutníš, že je Ti fajn!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2176
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Libi, já se budím tak brzy, nemůžu spát, asi je to nějaký abstinenční příznak, dřív jsem neměla problém se spaním:(
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter