Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Abstak
#19115
Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj,vcera jsem ukoncil mesicni jizdu,vyvetral prochcane periny.Pil jsem do te doby dost hodne,tak kolem 20ti piv.Od rana do vecera,protoze praci nemam.Tam me vyhodili samozrejme kvuli alkoholu.Po bouracce v opilosti zustaly jenom dluhy.Zena uz to taky vzdala.Ale to jen pro predstaveni.Muj hlavni dotaz tkvi v tom,ze se priipravuju na delirium.Zatim jenom tres,prujem,paranoia a tak.Jsem zamceny v byte,pokud by na me v noci prislo,nebylo by to poprve,ale ted jsem tu sam,schoval jsem vsechny ostre veci,,da se to ustat bez leku ,normalne v posteli.Spis pujde asi o haldy.Takze by se to mozna vydrzet dalo.Co myslite? S pozdravem David.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19116
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Davide.Neriskuj a volej rychlou.V deliriu ti hrozí všechno možné.Nikdy se nedá předvídat a už vůbec předpokládat.Převážnou většinu lidí s deliriem je nutné přikurtovat aby neublížili sobě ani nikomu jinému.Ataky jsou velice silné.Nehraj si na hrdinu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19117
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Číslo 155.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19118
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Mivam prave spis jenom takove zive sny,o konci sveta ,atd ,nebo treba se vidim v byte,nad sebou jak lezim,pak se potrebuju jakoby nadechnout.Velice zvlastni spatne se vysvetlujici stav.Opakuje se to,treba i nekolikrat.Ale nehybu se u toho.Kdyz se mi to stavalo,jeste jak jsem spal s zenou,tu to nevzbudilo.Nejsem navic zadny agresor,takze senikam s nozem nechystam.Na sebe uz jsem volal vcera,kdyz jsem vedel,ze uz dneska pit nemuzu,ale to jsem mel jeste vypite,tak mi operatorka rozmluvila,at se z toho vyspim,nebo ,ze me muzou prevest na zachytku.Ale do Opavy na JIPku,tam me opileho nechteli odvezt,a ted je mi blbe nekam volat,ikdyz ta bourka venku...to taky na nalade neprida.26 je mi,ale telesna schranka spise sedi na nekoho ve veku duchodovem.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19119
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ten stav , o kterem jsem psal.Premyslim jak to lip popsat.Je to asi jako by vas nekdo ve spanku dlouho drzel za nos,a pak pustil a vy se musite rychle nadechnout.Moc rad bych vedel,zdali nekdo nema podobny problem?
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19122
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Davide,žiješ????
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19124
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj.Diky za optani.Ano,noc byla ale hrozna.Zadne letajici veci jsem ale nastesti nevidel.Ale bez komplikaci to uplne nebylo.Asi po druhe hodine,kdyz jsem se dostal do jakesiho polospanku,zacal jsem ze sebe vydavat doslova az nelidske skreky.Opakovalo se to asi 5x a vzdy jen par vterin.Pak jsem se hned vzbudil.Myslel jsem ,ze se mi to jen zda,ale po poslednim stavu mi to malem vyhodilo cellist.Dostal jsem strach a rozhodl se pokusit se usnout az ,kdyz se zacne rozednivat.To se mi podarilo,ty zvuky uz jsem snad nevydaval.Zabral jsem asi na 2 hodiny,silana stokrat prerusovana nocni mura,ze ktere si pamatuju jen neco.Nicmene po probuzeni jsou tresy slabsi a abstak taky.Muzu uz chodit po byte i neco uklidit a umyt se.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19125
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak si tyhle stavy zapamatuj.Možná že když si je vryješ hluboko dovnitř sebe při další pokušení se napít ti to zabrání.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19126
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Tomu nevěř..Mozek je tak vychcanej, že si ty špatný stavy dlouho nepamatuje, naopak ty dobrý ano..Je to podobný, jako když ženská zapomene na bolest po porodu..bohužel si můžeš v těžkym abstaku 100x řikat, že už nikdy, za tejden jedeš znova
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19127
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ještě pár dní bude zle, vydrž nepít!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter