Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Problém s alkoholem?
#22781
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Našla jsem si tohle fórum a hledám zde pomoc. Já nejsem alkoholik, ale můj partner ano. Dělá věci, které mi velmi ubližují, dělá je v opilosti. Každý večer vypije asi 2l vína. Přes den to vydrží, ale večer takhle relaxuje. Čím déle pije, tím víc ztrácí smysl pro realitu a otupuje to jeho emocionální cítění. Není pro něj problémem vymočit se mi v opilosti do postele nebo do koše s prádlem připraveným k žehlení, nebo také jít na erotickou seznamku a chtít eskort servis. Velmi mi svým chováním ubližuje, o léčení nechce ani slyšet. Za dobu našeho tříletého vztahu se pokoušel abstinovat jen jednou. Vydržel měsíc. Byl to ten nejlepší mužský, kterého si umíte představit. Nyní o řešení problému nechce ani slyšet. Nepomůžou prosby, vyhrožování, nátlak. Je ochotný mě ztratit, hlavně když bude moct dál pít. Přesto bych mu hrozně chtěla pomoct, ale nevím, jak ho mám donutit na léčení. Prosím, poraďte mi!!!
Leona Blažejová
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22790
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
I kdybys ho nějak donutila, je to zbytečné.Dokud nebude chtít přestat sám s alkoholem, nepřestane nikdy, dobrovolně se ničí, tebe také.Já bych od něj odešla, třeba by ho to nakoplo, když ne, nemáš co ztratit.Čekal by tě jen hrozný život s ním, bude jen horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22794
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Suhlasim s Libou. Pokial jeho nedokaze zastavit ani to, ze ti ublizuje, tak len tak sam od seba urcite neprestane a bude sa to urcite len zhorsovat. Odid od neho pokial je cas. Okrem toho, ze musis znasat jeho utoky, ti hrozi aj to, ze spadnes do spoluzavislosti.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22835
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Já bych začal taky chlastat, máte tak jistotu, že nikdo nebude nadávat, že taky pijete. Mně nejvíc vytáčí když si dávam třeba 12. pivo a lidi to kritizujou, to akorát si koledujou o to abych se totálně sundal. Kdybych měl s někym žít, tak jedině s alkoholičkou, aby tolerovala moje pití. PS: Neberte si ze mně příklad, jsem odpad týhle společnosti(věčně pod vlivem).
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22836
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Hezky napsáno, ale tak to je haha znám to
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22837
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Nejvíc mě vytočí, když mi někdo kdo nechlastá radí, že je to jen o vůli atd..To bych se spral jak blázen okamžitě
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22883
Re: Problém s alkoholem? Před 9 rok, 6 měsíce  
Já to tak taky dělal... Mě na to léčení posílal dokonce i barman, který má jinak zájem na tom, aby lidi chlastali. Já se prostě dostal do bodu, kdy jsem si řekl že takhle už dál žít nechci a buď mě pomůže ta léčba, nebo už dál nebudu. X krát jsem zkoušel přestat sám - zbytečně. Dnes po tříleté abstinenci vůbec nemám potřebu někomu říkat, že by se měl jít léčit, protože si dobře pamatuji, jak to působilo na mě. Dokud se mi s chlastem žilo krásně, tak jsem chlastal a až mě chlast dohnal skoro k sebevraždě, tak jsem naštěstí přestal. Je to opravdu každého věc.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter