Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prohrávám... :-)
#22826
Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj všichni, nezvládám svůj alkoholismus a nevím kvůli dál... Potřebuji radu jak se dostat na léčení, mám velké deprese a táhne mě to k tomu spáchat sebevraždu. Prosím pomozte... Jirka
JTH

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22827
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Jirko, najdi si ve svém okolí nejbližší Anonymní alkoholiky,internet, zavolej na kontakt, který mají uvedený, hned ti pomohou, navedou tě k nejbližšímu lékaři, odborníkovi, poradí, jak s léčebnou.Hned!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22830
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Jirko volej hned na AA. Vydrž, prožíváš svojí temnou noc, ale největší tma je před svítáním! To zvládneš!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22832
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj já teprve začínam bojovat.Docela těžce to nezvládam.držte mi palce lidičky
Pedro

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22833
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Nebojuj, alkohol je silnější nepřítel, který je, byl i bude pořád, ať je!Nauč se vedle něj žít.Není to lehké, jde to, a výsledek je klidný dobrý život, který ti upřímně přeji!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22838
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Hlavně se zastav, hodně z hluboka dýchej, počítej nádech, výdech. Mysli na to pořád v průběhu dne. Uklidni se. Rozhodni se. Vydrž
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22843
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Mně nejvíc v začátcích pomohla příroda, les,tam jsem se mohla vybrečet, vykřičet, hlavně nadechnout a pozorovat tu krásu a sílu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22870
Re: Prohrávám... :-) Před 9 rok, 6 měsíce  
Určitě to nesmíš vzdát!!! . Začátek bez alkoholu je hodně těžký, ale pak to stojí za to. Udělej pevné rozhodnutí, zajdi k odborníkovi na závislosti - Adiktologovi,nebo k Psychiatrovi určitě ti podají pomocnou ruku. Domluva léčby je potom snadná. Hlavně a to je to nejdůležitější - musíš chtít sám. A to ty z toho co píšeš asi chceš. Tak se toho neboj. Pak už bude jenom líp. Držím ti moc palce.
Pepa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter