Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Priznavam. Jsem alkoholicka. Co dal?
#23223
Priznavam. Jsem alkoholicka. Co dal? Před 9 rok, 5 měsíce  
Mam problem. I kdyz se porad snazim namlouvat, ze to jen zvelicuji. Nezvelicuji, ale stydim se. Mam problem s pitim, chtela bych prestat, ale nevim jak. Bez alkoholu to vydrzim tak dva dny vyjimecne. Resim jim kazdodenni situace. Nejvetsi problem je v tom, ze mam deti. S jednim jsem doma a druhy mi chodi do skoly, ted do prvni tridy. Vse zvladame v pohode, pres den nepiji, ale vecer neodolam, ty mysky v ty hlave tam jsou. Jdeme ven a uz premyslim, co v ty lednicce mam a hlavne kolik, aby toho nebylo malo. Kolikrat se mi stane, ze to vecer prepisknu a rano jsem jeste "opila". Ale jeste to natolik neovlivnilo nas harmonogram, ze bych se nebyla schopna postarat o ty moje zlaticka. Bohuzel mi ani jeden vztah nevysel a s detmi jsme zustali na vse sami. Sice jsem si pritele nasla, ma deti rad i me. Ale!!! Nejsem jedina, kterou ma. Ma oficialni vztah a ja uz jsem pres rok bokovka. Pije kazdy den, tudiz pro me neni problem si neco dat, naopak on je rad, ze si dam s nim. I kdyz on alkoholik neni, vzhledem k tomu, ze kdyz rekne, ze si neda tak si neda. Sam me upozornuje, ze to prehanim a mela bych brzdit. Ale abych zacala od prvopocatku. S par zavislostma jsem se uz v zivote vyporadala. Vyrustala jsem v nekompletni rodine, mama si nasla "krypla nejchytrejsiho". ktery vsechno zna a umi nejlip. V 11-ti jsem zacala kourit, ve 12-ti jsem poprve utekla z domu a pak se to zacalo ruzne nabalovat. Ve 13-ti marihuana, discoteky... postupne pervitin, ktery jsem si slehala vic jak 4 roky. Dostala jsem se z toho. Neberu nic. Uz pomalu 8 let jsem se nedotkla perniku, travy taky ne, obcas si zakourim, ale krabicku mam na vic jak tyden. Co mam delat s tim pitim? vyhledat pomoc odbornou? Promluvit si s pritelem, ze mam takovy problem? Kdyz ja se pred nim tak hrozne stydim
Janicka Lucinka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
JanaLucie
 
#23224
Re: Priznavam. Jsem alkoholicka. Co dal? Před 9 rok, 5 měsíce  
Alkoholismus je nemoc, není proč se za ní stydět.Ale je to s Tebou vážné, bude horší.Dobře, že jsi aspoň tady požádala o pomoc.Sama cítíš, jak jsi na tom zle.Jdi k lékaři pro antabus, najdi nejbližší skupinu AA.Střízlivá najdeš sílu poslat přítele pryč, nezasloužíš si být "bokovka", děti potřebuji doma tátu.Když nebudeš pít, dokážeš zázraky, budeš žít hezký život, tvé děti také.Když budeš chlastat, přijdeš o děti, skončíš sama na ulici, nebo se upiješ.Alkohol je silnější než ty.Na AA najdeš přátele, zázemí, pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23311
Re: Priznavam. Jsem alkoholicka. Co dal? Před 9 rok, 5 měsíce  
v první řadě navštiv psychologa, to, co jsi napsala, svědčí o tobě jako o psychicky rozháraný osobnosti, dost ti zavařilo i problematické dětství. Podle mně spíš vyhledej psychologa a terapie, které ti ukážou tú správnú cestu a odhalí ti i příčinu, proč piješ. Pokud to neuděláš, nikdy neodhalíš příčinu proč piješ a budeš se v tom plácet dál. Hodně štěstí.
Buzik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter