Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol
#23630
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Michale to je právě ta část(fyzická) alkoholické nemoci, která je nevyléčitelná. Jediný způsob jak se toho zbavit je trvalá abstinence. Ale kdyby to byla jen tato část tak prostě stačí přestat pít a není třeba léčeben, psychiatrů a Anonymních alkoholiků...
Skutečný alkoholik trpí fyzicky,psychicky i duševně a proto na to sám nestačí, ale jen on sám se může uzdravit...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23631
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
I kdyby jsi nevypil to,co pises,tak jsi magor jen kvuli tomu,ze to vubec pises tim stylemJeste ze nas takovych neni vice a muzeme se obratit na ty,kteri jsou zodpovednejsi nez my...Nekterym lidem by se mel zvedat zaludek nejen z chlastu...
amoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23634
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Jednoho dne vam bude tak zle,jako mne.Uz me unavoval ten hrozny stereotyp,kdy jsem zacala pit uz v sest rano cestou do prace.V osm jsem byla tak znicena,ze jsem nemohla pracovat.pak mi bylo zle i z malych davek.Rum jsem uz nemohla vubec,kdyz jsem si na to dala cigaretu plus rivotril,mnohokrat jsem upadla.Kyvala jsem se dopredu a dozadu.Pak telo reklo dost.Upila bych se k smrti.Pomohla mi lecebna,potkala jsem tam lidi,kteri meli problemy jako ja,vycistia si hlavu a zjistila,ze za vse nemuze muj manzel,ale i ja.Nasledky mam dodnes v podobe prisernych zivych snu,ktere me tak vydesi,ze nevim,jestli se budim do dalsiho.Pak placu, protoze je to sileny pocit.Samozrejme,ze mam bazeni,ale vzpominky na posledni cesty do prace,kdy jsem se musela vracet,protoze mi bylo hrozne,za to nestoji.Alkohol mi dal chvilkove uvolneni,pocity klidu,ale relativniho.Ty reci,ze musite vstavat a dat si panaka,znam.ja pila rovnou z lahve.ale jak dlouho to telo vydrzi?Az dojdete tam,kam ja,kdy uz nebude chtit alkohol,i kdyz vase hlava ano,to je prave zoufalstvi.pak je jen jedna cesta, a to lecebna.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23635
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Pak můžeš spát 4 dny v kuse a zbudíš se stejně unavená, že ani nevstaneš...Bohužel, když začneš pít někde na baru, do 1 hodiny je ti líp , plná síly a energie, dobré nálady...Je to legální hnus
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23636
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Jo,i mne bylo lip,ale bylo to davno.V restauraci jsem nepila ani nepamatuju a pokud ano,znicila jsem se totalne.Jako bych chtela rychle dohonit denni pust. A pak prisla litost a nasledny rychly odchod plny nadavek od manzela,kteremu jsem udelala ostudu.Znovu a znovu.Proto jsem vymyslela skvele reseni domaciho piti,kdykoliv,pripadne si pro nej skocit.Vymluv jsem mela na to,abych napsala knihu.Ver,ze nic podobneho uz zazit nechci.Hlavne jsem vecer treba chtela usnout uz v sedm hodin,ale pak se probudila kolem jedny a to paleni na prsou,tres,strach,panika,silene.Den co den.To neslo...
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23637
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Znám...Absták..Ale zřejmě daleko horší než přežít absták je rozhodnout se a přijmout zbytek života bez chlastu
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23638
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Pokud clovek uz dal nemuze, ani pit, spat, pracovat, byt s detmi, kdyz ze me byl citit minimalne alkohol a ja je nemohla obejmout,kdyz telo uz nechtelo fungovat a alkohol byl jen stereotypem,ktery telo uz nechtelo, clovek touzil zemrit, nekolikrat se o to pokusil, ale pak chtel hrozne zit, aby to pak zase porusil.Pak jsem sama prestavala,ale mela hrozny strach z deliria nebo epi zachvatu, takze jsem volala do Bohnic, aby mi rekli, ze pokud beru rivotril, bat se nemusim a ja to pochopila jako dalsi duvod k napiti.Zacarovany kruh, z nehoz byla jedina cesta- jit se lecit.Byly tam i mladsi nez ja - 42 let-ucitelky, soudkyne, primarky...Pavilon8 je pry prisny, ale mne tam bylo dobre, tedy az po prelozeni z 2, protoze byla na osmicce zloutenka.Nastesti mi zjistili protilatky hned druhy den.Tam to bylo prave peklo.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23639
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Znám lidi, co už dál nemůžou ale nejsou schopní s tim nic udělat
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23641
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
Bud nikoho nemaji, nebo jim chybi pud sebezachovy...
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23642
Re: Alkohol Před 9 rok, 4 měsíce  
To se stalo mně.Najednou zlom, bylo mně úplně jedno, jestli umřu, nebo se zblázním, nezajímalo mně nic, jen ten chlast.Robot, kterému alkohol nechutnal, tělo ho nebralo, stejně pil, blil, pořád dokola.Hnus, děs,deliria, šílenost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter