Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám problém s alkoholem
#23982
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Líbo jsi moc hodná.Dává mi to sílu.Určitě písnu.Mejlík mám
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23991
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Někdy je ten život k nežití, duše bolí, je potřeba si vyloženě i tu duši vyblít, dostat ze sebe bolesti, smutky......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24086
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Tak mám ze sebou celý pracovní týden bez alkoholou.Je mi skvěle.Na celé rodině je vidět jak jsou šťastní ,když chodím domu a hlavně střízlivá.Pokušení bylo každý den.Bylo to samé pojď na skleničku.......prostě dobráci.Ráda se pořád nemám a asi s tím budu mít problém dlouho.Pro mě je podstatné,že jsem to dala a chci v tom pokračovat.Chuť nebyla vůbec žádná.Vím,že to zatím neznamená vůbec nic.Ale myslím,že když je na tom někdo hodně špatně je určitě důležité mít to v hlavě a chtít přestat.Líba psala,když přijde depka nebo cokoli,mám zasednout a psát sem.......Zatím jsem nepotřebovala a snad potřebovat nebudu .Přeji všem pokud možno krásný víkend.Míla
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24089
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, tož týden je zatraceně dobrý výkon. Opatruj se.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24090
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo,
držím Vám palce, gratuluji k rozhodnutí, vydržte!
Zažila jsem podobný příběh-i já mám dceru, která si s mým alkoholem užila svoje-nejen ona,samozřejmě i manžel.Už je to naštěstí za námi!
Když jsem přestala pít, vrátila jsem se ke svým koníčkům-mimo jiné i ke čtení.Začala jsem znovu chodit do knihovny a jako jedna z prvních knížek, která byla tehdy ten den vrácená,byla knížka "Maminko,prosím tě,nepij" od Kateřiny Havlové -brala jsem to možná i jako nějakou "symboliku".Zkuste si jí někde půjčit a přečíst-myslím, že by pro Vás byla další motivací.
Mějte se moc hezky a poslouchejte Libu, i ona ví svoje-psát sem opravdu pomáhá, i já sem pořád chodím, i pro mě jsou stále příběhy ostatních lidí se stejným problémem přínosné!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24092
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Všem moc děkuji.
Cítím se tu mezi Vámi skvěle a dává mi to opravdu velikou motivaci.Knihu si půjčím bude to dlaší motivace a krok jak dosahnout cíle.Bude to dlouhá cesta,ale snad úspěšná
Mějte se krásně :-)M
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24094
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, je z tebe cítit radost, ať ti to vydrží.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24097
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Milka,
*Gratulujem! Máš správny kurz*, drž si ho!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24333
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj, tak se stalo presne to,ceho sem se bala...Opet to nezvladla,opet se napila a opet neprisla...Slibovala jak kdyz ji bude ouvej,ze se sem vypise...a zase jenom kecy..Nevim ted jestli u me prevlada vztek a nebo zoufalost...Neprochazim si ted zrovna lehkym obdobim a ona mi jeste vic priklada...
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24337
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Moc me to mrzi, pocit zklamani asi horkej :'-(, na druhou stranu to o problemu se sebekontrolou neco vypovida. Jinak ja se aa dost branila, ale clovek teprve tam zacne ty veci a hloubku problemu trochu chapat. Drzim palce!
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter