Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jak přestat?
#25445
jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem,mám na vás dotaz,za rady budu vděčná.dřív jsem nepila každý den,ale když jsem se občas napila stálo to za to.kocoviny jsem zaháněla druhý den vyprošťovákama,pak se vyspala a další den už mi bylo dobře.ale jak všichni víme,kocoviny se zhoršuji...minulou středu jsem vypila0.4 litru vodky.druhý den mi bylo zle takže celý den udržování hladiny,
Cca 0.4 promile.vydržela bych to,ale mám doma malé dítě a musím fungovat a přestože piju,vždycky se postarám,to i kdybych měla promile 10,nikdy bych ho nenechala někde napospas a aby nemělo co potřebuje.ale právě proto abych fungovala,musím se napít.je to už týden.jediné co můžu dělat je,že dávky postupně snižuju,protože pak když vždycky přestanu úplně,není to takové peklo,a jde mi to.v noci když už jsem střízlivá,je to peklo,ale přes den si udržuju tu hladinu a funguju.v pohodě uklízím vařím peru i o sebe se starám.ale dnes po ránu užmmám peklo,třesu se,motá se se mnou celý svět a už ani napít se mi nepomohlo.teď mám dilema jestli vůbec dojdu do krámu a právě se chci zastavit v lékárně a koupit si nějaké vitamíny,které by mi pomohly přežít tu kocku tak abych fungovala a mohla už přestat pít.vím,mám hodně pít,venku mi taky asi bude líp,jen ty vitamíny nevím které koupit.
jani

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25456
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
Vitam B a magnezium. Ale zle ti podla mna bude tak ci tak, ten jeden - dva dni si budes musiet odtrpiet tak ci tak. Mne toto znizovanie nikdy nepomohlo, ked som napr. pila 3 dni a aj ked som davky znizovala, tak nasledujuce 2-3 dni bolo peklo. Musis to nejak vydrzat a potom bude uz dobre. Nema ti kto aspon na 2 dni pomoct s dietatom? To by bolo fajn a potom by si sa mu mohla zas plne venovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25459
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
No holka...Vitamin B (B komplex) a Mg ti sice pomůžou na 2 dny trochu, ale pokud dostaneš delirko nebo epilepták, tak vitamíny určitě nestačej..A co tak čtu, neni to zcela nereálné
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25464
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
tak co jsem cetla tak delirium hrozi lidem co piji nekolik let v kuse,kdyz piju tyden taky mi hrozi????
jani

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25465
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
ne kiro nikdo mi s malym nepomuze a to je nejhorsi,nemam kdy se z toho dostat,leda v noci
jani

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25466
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
jani napsal:
tak co jsem cetla tak delirium hrozi lidem co piji nekolik let v kuse,kdyz piju tyden taky mi hrozi????


Ty piješ týden v životě nebo týden, když bereme v potaz poslední tah? To se nedá říct, jak píšu, může se to stát a neni to zase taková sranda jak by se mohlo zdát
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25468
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jani, ale nemozes to riesit takto. Ze nato, aby si fungovala budes kazdy den pit. Teraz je to tyzden, ale zachvilu to moze byt mesiac, potom rok a potom by ti to delirko uz hrozilo. Maly ta potrebuju zivu a zdravu. A co keby si chora, ani vtedy ti nema kto s nim pomoct? Si uplne sama? Toto musis brat ako keby si chora, ze proste potrebuejs aspon jeden den, ktory bude tazky, ale musis ho pretrpiet. Tym, ze sa budes drzat funkcna vdaka alkoholu, si velmi nepomozes. Kolko si vypila dnes?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25470
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
kiro dekuji za prispevek,nehodlam nadale pit,driv mi pomahaly na ty nejhorsi stavy prasky,mela jsem oxazepam,jenze k doktorce jsu az za mesic a uz nemam,ten vim ze je navykovy ale ty dva nejhorsi dny pomuze prezit....nadale nehodlampit,chtela jsem to dat sama a vidim ze to nepujde,proto si necham napsat antabus a budu chodit na aa,jen se dostat z toho nejhorsiho abych tam mohla aspon dojet....rekla jsem vse priteli,pokud se nesebere a neodejde,budu mit vikend na odpocinek.jinak mam doma atarax,ale bojim se prasku ktere neznam,ale dnes jsem volala dr a ona rekla ze ho muzu brat misto oxazepamu,takze dnes v noci zacnu....
jani

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25473
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
Udělala jsi dobře, že jsi se na léky zeptala lékařky.Nemáš v okolí nějaké jiné maminky s dítětem, holky většinou chodí cvičit i s miminem, pokecají spolu....jsi moc sama .
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25474
Re: jak přestat? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jo, a s alkoholem opravdu sekni, ty třesy, depky po ránu-špatné znamení, absťák.Nemusíš se úplně opíjet, abys byla alkoholička, ty hladinky stačí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter