Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#26002
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Pomáhat alkoholikům není mé poslání, nejsem tím posedlá, žádná hrdinka, ale vždy sem napíše někdo nešťastný,zoufalý, který potřebuje aspoň odpověď, pár slov.Sama jsem zažila to pravé děsivé dno, nepřeji ho nikomu na světě, nikomu!,stačí trochu času a snad pomůžu.Nic to nestojí, a potěší , když někdo přestane pít, najde cestu, kam, kudy......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26003
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Asi budu hrozně necitlivá, když nepřirovnám alkoholismus k terorizmu, nezlehčuji naši nemoc.On vedle mně otec týrá dítě, politici kradou, důchodci nemají peníze a nakonec ten alkoholismus vyjde, jako dětský rýmička.Omyl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26004
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Kira píše:
...JA mna osobne sklamal...

Ja mam napr. tiez rada, ked je gramatika spravna, ale...


Kira,

sama predvádzaš ako vieš uletieť na vlastnom Egu:

Ponúkol som Ti, aby si sa oboznámila s programom AA, že o ňom môžme potom diskutovať. Nevnucujem ho... ani Ťa neodsudzujem.

Ale, vopred ma odsúdiť a pasovať ma do akejkoľvek roly od PC, bez prežitej osobnej praktickej skúsenosti s programom, ktorý môžeš využiť pre svoj duchovný rozvoj a rast, je už poriadna deformácia alkoholika.

Prežiješ ju - rovnako ako aj ja strávim Tvoj odsudok a postoj.

Svoj názor, že znalosť rodného jazyka a kultúra písomného prejavu povedia o človeku viac ako rodné číslo a životopis, nezmením.

Sklamanie je teda obojstranné - nepochopila si môj zámer správne. Je to o komunikácii a myšlienkových postupoch. Obaja sa máme ešte čo učiť.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26005
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Je mi to líto Renčo nechtěla jsem tu rozpoutat to,aby ti tvou snahu o mé povzbuzení někdo kritizoval.můžu říci jedno,tobě,Líbě a pár dalším jsem obrovsky vděčná za to povzbuzení,bylo mi opravdu špatně a hlavně díky vaší podpoře jsem to zvládla,nebýt vás,bůhví,kde bych teď byla.patří vám velké díky. :*
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26006
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Dobrý ranko, dohady k ničemu nevedou. Jak se cejtíš Anno? Já jsem docela v pohodě, včerejší usínámí bylo ale fakt prapodivný, vubec to nedokážu popsat, napůl jsem spala, napůl v realitě.. Přijde mi, že jak člověk pije, i když ne moc, tak stejně žije za takovym závojem a má ten život zkreslenej.. Doufam, že mi ta abstinence vydrží
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26007
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Máš pravdu, Rachel, alkohol nás zakuklí, brečíme, litujeme se, odsouváme a neřešíme problémy, povinnosti, nadáváme, zuříme.Ničí, ubíjí, nežijeme, přežíváme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26008
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Aničko, už jdi cvičit, mezi lidi. Co nejdřív.Přítele nenuť k výletům,jezdi s dítětem sama, s partou, on uvidí, jak jste spokojený, přidá se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26009
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Libo na cvičení si ještě chvíli počkám,něco na mě leze,doufám že to nic nebude,byla jsem nemocná před třemi týdny.scházím se se známými s dětmi,ale o to je to těžší,třeba včera jsem je pozvala na oběd,uvařila jsem,děti si pohrály,to je super,ale kamarádka je na tom stejně jako jsem byla já,akorát s tím zatím nic nedělá,dopuje se.včera jsem byla v pohodě když tu s manželem vyžahli víno,zatím to se mnou vůbec nic nedělá,dokonce když jsem ji viděla,byla jsemno to víc ráda,ze jsem to utnula,ale mám obavy až mi otrne,aby me to nelákalo.
Rachel jo cítím se mnohem líp,akorát přes den mě občas chytne únava a chvilky,kdy mi není moc dobře,ale tak to už se dá,už je to spíš jen psychika,trochu úzkosti.jinak dnes jsem měla parádní opilecký sen,takže jsem se vzbudila najednu stranu s bezva pocitem že to byl jen sen,ale jak psala myslím liba,trvalo chvíli než si mozek uvědomil že to byl sen a nebylo mi hej.takže myslím že celkově je to den ode dne lepší )))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26010
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jo a rachel včera byl úplněk,nevím,jak na tebe,ale na mě moc dobře nepůsobí,cítím se vždycky divně a špatně usínám,nebylo to tím?
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26012
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak se uzdrav a jdi unavit tělo něčím jiným než chlastem.Manžel s kámoškou ať pijí, neřeš to, ať se třeba z toho poserou, hlavně, že nepiješ ty.Jim bude blbě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter