Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#26013
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jo určitě ten ouplněk na mě vliv má jak blázen! Jdu dřít, všem vám přeju hezkej den bez abstáků a delirií
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26014
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Libo (a všichni, které moje poznámka popudila), blbá kráva byla spontánní reakce, kterou jsem si, pravda, mohla nechat pro sebe. Měla jsem počkat, až se uklidním. Považuju to za přehnané a omlouvám se. Za pitomostí a bezcitností hodnocení obětí ISIS si stojím a omlouvat se nehodlám. Lezli někam, kam neměli, a možná za prachy, to už asi nerozchodím. Vždycky jsem oceňovala Vaši snahu a ochotu pomáhat, i když jsem nesouhlasila s Vaším jednotným přístupem typu univerzální alkoholik. Vždycky mi ale taky vadilo, jak z alkoholismu, který je sám o sobě závažným problémem, děláte něco ještě extra speciálního marginalizací ostatních problémů – takové to "jo, depky, ty má občas každý; alkoholismus je na rozdíl od ostatních závislostí dědičný; panická porucha-to znám, to je z chlastu" (teď si po pravdě řečeno nejsem jistá, jestli ten poslední uvedený příklad neříkala Jana Mertošová). Až teď mně došlo, že ty dvě věci souvisí, že pro vás mají právo na pochopení a pomoc jen oběti alkoholismu, ostatní ať Vám vlezou na záda. Vám je to asi naprosto jedno, ale u mě máte morální kredit na nule a nevěřím Vám už ani slovo.

Ja, pokud vím, tak na rozdíl ode mně na tomhle fóru debatujete výhradně o alkoholismu a subjektivní dojmy jsou ztráta Vašeho vzácného času, což je podle mě správné a hodné následování. Komentář na můj ne-alkoholový příspěvek, podepsaný Vaším jménem, tudíž považuju za svou osobní halucinaci, kterou tímto žádám, ať laskavě ponechá moje žabomyší války mně.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26015
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
alas píše:
Libo (a všichni, které...) ... tímto žádám, ať laskavě ponechá moje žabomyší války mně.

...nechaj si ich a uži -> do sýtosti! Sú úplne Tvoje!

...vyzobal som balast.
(Význam ostáva...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26016
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26017
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Pro Ja a Kiru,
něco na odlehčení při pátku-vím, že tohle fórum není o gramatice, ale paradoxně od vás dvou Slováků by se spoustu Čechů mohlo češtině a gramatice učit-fandím Vám-hezký weekend!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26019
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja, když už na moje žabky a myšky stále cítíte potřebu reagovat (přes Vaše ujišťování, že něco takového nikdy neděláte), ponechte mi prosím nekrácený text. Takže pro ostatní - jádrem byla ta omluva, a vysvětlení toho, co mě rozhodilo a co jsem z toho vyvodila. Tu urážku pokládám za svoje osobní selhání, omluva byla míněna vážně a byla bych ráda, kdyby ji tak Líba přijala, i když s tím dodatkem - který jsem nepsala v rozčilení a za kterým si stále stojím - to asi půjde těžko.

Nechci se omlouvat tím, že jsem v tu chvíli byla v právu. Nebyla, prostě jsem jenom viděla rudě, což je u mě jako u totálního flegmatika naprosto výjimečné. Omluvou by mi mohlo být to, že za celou dobu mého přispívání jsem jsem se vždycky snažila být maximálně slušná a otevřená vůči odlišným názorům jednak proto, že je to pro mě důležitá hodnota, a pak proto, že prostředí na tomhle fóru bylo vždycky velmi výbušné. Slibuju, že víc už se k tomu vyjadřovat nebudu, ani kdyby mi to někdo zase pokrátil.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26020
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Pani Helena, dakujem. Potesili ste ma. Pekny vikend aj Vam
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26021
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Jéžiš a Renato, já úplně zapomněla, pardon. Ahoj a hodně štěstí.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26022
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
alas napsal:
Ja, ...ponechte mi prosím nekrácený text. ...,že víc už se k tomu vyjadřovat nebudu, ani kdyby mi to někdo zase pokrátil.

Alas,

pôvodný autentický text som zachoval(viď.vyššie!)...
(...iba zbytočne netapetujem stránku kopírovaním pôvodiny.)

Dostoj si slova!...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26023
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 2 měsíce  
Helena napsal:
...Vám-hezký weekend!Helena

..."Vám rovnako, pani Helena!"

...a "všetkým ostatným Radosť v Srdci a Slnko v Duši!"

(A triezvu myseľ!... i hlavu na krku - tiež.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter