Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...90919293949596...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#29136
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Díky za příspěvky. Je pravda, že ten impulz by mohlo být, že už to řešim nějakou dobu a pořád je to tak podobný, takže dost plýtvám energií, která by se dala využít na lepší věci! Každopádně, je to fakt příjemný, když se ráno vzbudim bez toho, aniž bych řešila že jsem včera cokoli pila A tohle fórum mi pomáhá v sebereflexi, člověk si totiž mnohdy sám sobě nalhává..... hezký den!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29140
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Alkoholici lžou všem, i sobě, možná nechtěně, ale lžou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29141
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
napiste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
20let jsem mel problem s alkoholem
17 let jsem strizlivy
nabizim rozhovor pres Skype
Pekny den
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29164
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Dnes je to přesně rok, kdy jsem nastoupila do Bohnic, abych zde konečně strávila 11 týdnů a začala žít šťastnější život. Začátky byly krušné, zejména odvykací stavy, jelikož jsem byla závislá i na lécích Nepodceňuji doléčování, i když nechodím na AA, ale jsem v péči psychiatra a psychoterapeutky, které věřím a která mi ukázala cesu, po níž jsem se vydala.
Konečně jsem šťastná, i když vím, že nástrahy byly, jsou a budou. Vždy si vzpomenu na to, jak mi bylo zle na epilepický záchvat, třesoucí se ruce... Stav, který mě přivedl do léčebny. Kdybych tam tenkrát nešla, domnívám se, že bych už byla na druhém břehu.
Děkuji všem, kteří mě podporovali, zejména mým dětem a mamince. Bez nich by to bylo o mnoho těžší. Přeji Vám všem, abyste si uvědomili, co všechno ztrácíte s lahví v ruce, a co můžete získat, když ji nedržíte.
Vydržte, věřte si. Stojí to za to.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29180
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahojte všichni bojující s touhle fází života i já jsem jedna z těch která chce vyhrát nad tímto démonem,nevím zda mám sílu a docela se bojím ale chtěla jsem se zeptat co to vlastně je a co to obnáší to nepěkné slovo delirium ptám se proto že tyhle problémy co tady milí lidé píši já prožívám již 22 let a to jsem ještě nepila po narození dcery jsem dostala panické záchvaty a ty mám dodnes někdy je to lepší a někdy hrůza záleží co prožiji samozřejmě alkohol tomu všemu napomáhá a pak je to o moc horší,je fakt že i já to poslední dobou přeháním a chtěla bych s tím natrvalo zkončit poněvadž mám prima plány a práci a nerada bych si udělala špatné jméno čehož se bojím asi nejvic lidé se na alkoholika dívají jinak aniž by věděly čím si prošel a proč se to vůbec stalo a i já jsem neměla ten život lehky myslím si že to už je na napsání knihy(viz...znásilnování dcery mim přítelem to bylo ted moji poslední aktualností totálně jsem se z toho sesypala a již dva roky s tím bojuji a samozřejmě zatím vyhrává on ten demon musím z toho ven jenom nevím kde začít.prakticky musím řešit dvě věci naráz psychiku a alkohol takže doufám že to zvládnu ,děkuji že tyhle stránky existuji......
Noely

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29181
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobrý den měla bych zájem o váš rozhovor přes skypa děkuji
Noely

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29182
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Delirium dožene lidi k šílenství, k smrti.Zázrakem ho někdo přežije bez lékařské pomoci.Vidíš něco, co není, slyšíš také, bojíš se, klepeš se hrůzou, hnus.Kvůli té dceři, nevím jestli už má SASA-pro znásilněné,zneužité ženy- své internetové stránky, jestli chceš, zavolej mně, dám ti na ně číslo telefonu,pomohou..Vznikli nedávno.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29184
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Milá Noely,
vyhledala bych profesionální psychoteraupeutickou pomoc, která ti pomůže zbavit se traumatu a bolesti a pomůže ti nastartovat léčebný proces v tobě... Neotálej, udělej to co nejdřív. Pomůže to tobě i tvojí dceři. Držím palce a vydrž
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29188
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
To je pravda,ale proc vy pusobite,tak neprijemne?Snad v kazdym prispevku.Nechapu.Jste asi velice tvrda .....
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29189
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Myslim Libu
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...90919293949596...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter