Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...91929394959697...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#29193
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 11 měsíce  
Život alkoholický je daleko tvrdší, hnusný.V něm nelze fňukat, litovat, smát se.Nemusíš mně číst.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29398
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
možná lžeš jen ty,nelže každý,já nelžu,aní když jsem byla opilá.pokud papouškuješ léčebnu tvoje věc,vím že všichni alkoholici nejsou špatní lidi,většina se svým stavem trápí a mrzí je co způsobují rodině,ale to se netýká těch co pijí tvrdé,ti jsou zlí a ulhaní,každý alkohol jinak formuje mozek,přeju Vám ať se z toho dostanete,milí alkoholici.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29399
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak tuto teorii neznám.Že by tvrdý alkohol působil jinak než třeba pivo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29401
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Lenka napsal:
Myslim Libu
libuška čafránková

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29402
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Liba napsal:
Tak tuto teorii neznám.Že by tvrdý alkohol působil jinak než třeba pivo.


ano,málo čtete paní Libo,každý alkohol působí jinak na mozek,jinak ho formuje,stačí se dívat kolem sebe,néš velký president chlastá vše ale nejvíc tvrdé,pak víno jaký je človék?
Sarkastický,zlý,zákeřný,přítom ho mám ráda vládne nám alkoholik
libuška šafránková

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29404
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
anka píše:...to se netýká těch co pijí tvrdé,ti jsou zlí a ulhaní,...

Alkohol je jeden.
O sile jeho zhubného/škodlivého účinku rozhoduje najmä koncentrácia, množstvo, rýchlosť pitia, fyzická kondícia ale tiež aj duševné rozpoloženie a mnoho iných - ďalších činiteľov. (Rôzne genetické anomálie a predispozície, rasa, pohlavie, hmotnosť, rozčúlenie, vyčerpanie, atp. ...)

Snaha prikrášliť sa a upraviť si skutočnosť podľa seba, byť videný inak - lepšie, je vlastná všetkým alkoholikom, aj tým "poctivým".
Snaha o niečo a živá skutočnosť bývajú často veľmi rozdielne - obzvlášť individuálna strata (seba)kritiky pri (seba)hodnotení alebo pri inventúre vlastných nedostatkov.
Tie sme schopní vidieť až po celkovej detoxikácii organizmu a po vyvetraní/vyvanutí alkoholu a jeho metabolitov z mozgu a nasledovnom upokojení emócií, nervových vzruchov a nálad. Ale inými - cudzími, a nezainteresovanými, očami.
Priznať si ich/nedostatky - to je už ďalšia etapa a pokrok v liečbe a v praktickom seba(s)poznávaní (sa).
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29405
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Čafránková, či Šafránková, o alkoholismu nemusím nic číst, mám své zkušenosti, bohužel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29408
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Alkohol je jedno jestli je v pivu nebo tvrdém a máme tady zase provokotéra s IQ nula. Jo a Havel prej taky pěkně chlastal a jaký to byl čloivěk
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29409
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Lojzi, máš pravdu ve všem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29418
Re: zvládnu to? Před 8 rok, 10 měsíce  
Lojzička napsal:
Alkohol je jedno jestli je v pivu nebo tvrdém a máme tady zase provokotéra s IQ nula. Jo a Havel prej taky pěkně chlastal a jaký to byl čloivěk
havel chlastal 1 ligu,myslel jen na sebe a svou lucernu
havel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...91929394959697...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter